Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Konto fb (/Temat-Konto-fb-157437)



Konto fb - KontrolC - 26-07-2018 12:31

Jakiś czas temu kupiłem konto od użytkownika @[evenixx]. Nie miałem za bardzo czasu ogarnąć tego, bo miałem syf w życiu, ale dzisiaj postanowiłem się zalogować. Pamiętam, że po kupnie od razu się zalogowalem i wszystko śmigalo. Dziś wyskoczyła informacja, że konto zablokowane. Proszę o odpowiedź.

Przepraszam, że piszę od razu na forum, ale masz całą skrzynkę pełną..


RE: Konto fb - KontrolC - 28-07-2018 15:28

Hej, proszę o pomoc.


RE: Konto fb - Hybrid1990 - 28-07-2018 17:15

Możesz mu napisać w profilu w komentarzu, dostanie powiadomienie o tym.


RE: Konto fb - evenixx - 28-07-2018 21:27

Przepraszam za ignorancje, nawet nie zauwazylem ze skrzynke mam pelna. Juz napisalem do Ciebie PW.


RE: Konto fb - KontrolC - 07-08-2018 15:44

Niestety sprawa jest nadal ważna. Kolega nie chce zwrócić pieniędzy(4zł). Także ban albo jakieś ostrzeżenie dla ochlody, bo coś za pewny siebie.


RE: Konto fb - Lexiw - 07-08-2018 15:52

Skoro po kupnie działało, to o co masz pretensje? Może z Twojej winy wystąpiła blokada.


RE: Konto fb - Dante_/ - 07-08-2018 16:15

(07-08-2018 15:44)KontrolC napisał(a):  Niestety sprawa jest nadal ważna.

Bardzo ważna sprawa o 4pln, sam napisałeś że konto Tobie działało, a po jakimś czasie przestało ( sam się przyznałeś, że to jest wina z Twojej strony ).

Gdybym ja mógł rozdawać % to dostałbyś je ode mnie, za robienie gówna o 4pln, gdy przyznałeś się, że wina leży po Twojej stronie..


RE: Konto fb - evenixx - 07-08-2018 17:36

(07-08-2018 15:44)KontrolC napisał(a):  Niestety sprawa jest nadal ważna. Kolega nie chce zwrócić pieniędzy(4zł). Także ban albo jakieś ostrzeżenie dla ochlody, bo coś za pewny siebie.
A dlaczego mam nie być pewny siebie, Skoro wiem że konto które Ci sprzedałem działało, co sam potwierdziłeś w tym temacie, a pisałem Ci na pw że jeśli dostane niepodważalny dowód na to że konto zostało zablokowane z mojej winy, to zwrócę pełną kwotę. Tak więc czekam