Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień (/Temat-YouTube-duzy-spadek-wyswietlen-z-dnia-na-dzien-157425)

Strony: 1 2


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - Gunses84 - 16-07-2019 09:43

Witajcie,
Czy spadek wyświetleń wam się utrzymał? Czy po wakacjach wszystko wróciło do normy?
Ja zaobserwowałem od 11.07 duży (70% ) spadek wyświetleń u mnie na kanale ale i na wielu innych kanałach jest to samo.

Czy może ktoś wie o co chodzi?


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - SurpriseYT - 17-08-2019 23:50

(16-07-2019 09:43)Gunses84 napisał(a):  Witajcie,
Czy spadek wyświetleń wam się utrzymał? Czy po wakacjach wszystko wróciło do normy?
Ja zaobserwowałem od 11.07 duży (70% ) spadek wyświetleń u mnie na kanale ale i na wielu innych kanałach jest to samo.

Czy może ktoś wie o co chodzi?

Trochę odkopałeś temat, ale w dobrym momencie.

Mam te same jazdy teraz co rok temu. Niestety rok temu nie wrócił mi kanał do pełnych wyświetleń, ale było spoko po 2 miesiącach.
Chyba jednak w wakacje YouTube nie jest przyjemnySmile

Macie teraz spadki?


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - ostry2ostry - 21-08-2019 23:42

Po ostatnim update google zauważyłem znaczący spadek pozycji filmów z yt w wyszukiwarce czasami nawet całkowite usuwanie linków do filmów z yt .
To samo się tyczy nowo wrzucanych filmów które już nie są indeksowane na tak wysokich pozycjach .
To może być przyczyną spadku wyświetleń choć zależy to od konkretnego przypadku .W niektórych przypadkach ruch z google może stanowić 80% całego ruchu .


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - bepol - 22-08-2019 11:15

1. Wakacje to zawsze lekki spadek. Jednak ludzie wychodzą trochę z piwnic latem.
2. Po zmianach w google mniej wyświetla filmy yt w samej wyszukiwarce i to jest główna przyczyna mniejszej liczby wyś. Miejmy nadzieje, że sytuacja się odwróci.


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - xmaniek6 - 22-08-2019 12:17

Przeglądając yt z nudów zachciało mi się jakiegoś słabego humoru i natrafiłem na informacje, która może was zainteresować https://youtu.be/D0T-HRMHmrg?t=57 do 1:20 ¯\_(ツ)_/¯


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - BigerKinder - 03-12-2019 00:00

Mam kolejny przyklad spadku wyswietlen!
Mialem 15 tys., a teraz po miesiacu spadlo do 12 tys.
Co jest grane?
Zbaczcie sami.
Moze tresci nieodpowiednie?
Ale nie dostalem zadnego ostrzezenia.

https://www.youtube.com/watch?v=cdbmDKoPl5I