Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień (/Temat-YouTube-duzy-spadek-wyswietlen-z-dnia-na-dzien-157425)

Strony: 1 2


YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - SurpriseYT - 25-07-2018 20:34

Siema!
Czy Wy też zauważyliście duże spadki wyświetleń na YT?
U mnie spadło o 70% z wtorku na środe (17-18.07)

Słyszałem o jakiś aktualizacjach, ale żeby aż takie zmiany?

Pozdrawiam!


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - TomekGra - 09-08-2018 23:31

Też mam ogromne spadki w wakacje jak i widzów na live ale wydaje mi się
że po wakacjach wszystko wróci do normy Smile


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - EfectiveWork - 10-08-2018 09:30

Algorytm Smile Youtube ma również swoje zasady i swoje uptady Smile Trzeba do tego przywyknąć, poczekać i atakować ponownie dostosowując się do zmian, które wprowadza Smile


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - SurpriseYT - 10-08-2018 10:24

No nie przesadzajmy że takie ogrmne spadki są przez wakacje. Nigdy takich nie miałem.

Co do algorytmów i updatów przez YouTube, macie jakieś fajne miejsce gdzie konkretnie mówią co się zmienia i jak się dostosować? Bo na dany moment jestem w dupie...

Czytałem o tych karach dla Google i jeszcze nie płacili kasy. Wyczytałem też, że od 2016 Adsense się prawuję i może być kolejny rekord co wielkości kary za monopol.


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - radek0389 - 10-08-2018 10:51

Pewnie konkretnej informacji z oficjalnego źródła nigdzie nie ma, tak jak w przypadku zmiany algorytmów google. Testy i metoda prób i błędów. Czasem jakieś pomysły, wskazówki pojawiają się na forach typu bhw itp.


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - Serkownik - 10-08-2018 11:27

tez to zauwazylem filmiki ktore robily 10k wys w dobe teraz 300-500 robia
kaszana straszna z tym
w ogole moj kanal chyba przestal byc polecany albo te filmy ktore maja blisko 1 mln wyswietlen
bo teraz przez same 10 dni zdobyl 2k wyswietlen a w samym lipcu ponad 100k wysw
cos musieli pomienic znowu...


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - SurpriseYT - 10-08-2018 14:30

Miałem po 3-5k wyświetlen na godzine. Teraz mam max 500wys... to cale google jest wiecznie owiane tajemnica


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - amidalez - 10-08-2018 19:21

(10-08-2018 14:30)SurpriseYT napisał(a):  Miałem po 3-5k wyświetlen na godzine. Teraz mam max 500wys... to cale google jest wiecznie owiane tajemnica
Urok pracy z monopolistą ??


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - AleksandraN - 11-08-2018 06:55

.
Dokładnie, uroki pracy z monopolistą..
I nawet jesli gdzieś można się dokopać informacji co zmienili w algorytmie, to niestety ale nie jest to łatwe,
i zanim zdążysz dostosować filmy, to już są kolejne nowe zmiany.


RE: YouTube duży spadek wyświetleń z dnia na dzień - TomekGra - 19-08-2018 13:12

Prowadzę kanał wrzucam też filmy oraz prowadzę transmisje w moim przypadku są spadki od początku Lipca ponieważ dużo widzów wyjechało na wakacje wydaje mi się że od Września się poprawi chociaż zauważyłem
że YT mocno ucina mi zasięgi nawet w 90 % (gdyby nie dobrze rozbudowane social media) mało kto wiedział by o tym że coś wstawiłem ...