Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z footer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z footer (/Temat-Problem-z-footer-157419)



Problem z footer - toudi - 25-07-2018 15:52

Witam

Jak mogę usunąć wszystkie strony z footer ( te które znajdują sie na samym dole). ? W menu mogę zaznaczyć opcję " Footer Menu" ale wtedy pojawią się tylko strony które są dodane w pasku na samej górze po prawej stronie z kolei jak odznaczane to wszystkie strony pojawiają się na samym dole. Ktoś może coś pomoże ?


RE: Problem z footer - mysc - 25-07-2018 16:47

Nie rozumiem pytania za bardzo. Pokaż jakies screeny, coś. Stopkę możesz sobie edytować "z ręki" w edytorze po prostu, jeśli o to chodzi Smile


RE: Problem z footer - precell - 25-07-2018 18:52

Tak żeś zamotał pytanie, że nie wiadomo o co kaman. Podeślij stronę na PW i powiedz jaśniej co Cię w niej boli :-)


RE: Problem z footer - toudi - 25-07-2018 20:51

Dodam screenshot ponieważ bez niego w sumie macie racje ciężko skumać o co mi chodzi. Mam wgrany motyw Orfeo.

[Obrazek: Orfeo.png]

Chcę się pozbyć tych podstron które są zaznaczone na czerwono. Po prawej stronie w pasku owszem mogę to zmienić, ale są tylko dwie opcje jedna pozostawia wygląd tak jak obecnie wygląda, a druga opcja dodaje kolejne strony. A ja chciałbym się tego pozbyć całkowicie.


RE: Problem z footer - precell - 25-07-2018 21:10

A widzisz tam opcję "Edit Menu"? ;-)
Wchodzisz tam i kasujesz linki.


RE: Problem z footer - toudi - 25-07-2018 21:14

Tylko gdy usunę menu zostanie usunięte z górnego paska, a zależy mi na tym aby pozostało u góry w pasku a w stopce zniknęło.


RE: Problem z footer - precell - 25-07-2018 21:22

Masz nie kasować menu tylko linki w nim.

Edyta:

A tak w ogóle masz jedno menu ustawione dla wszystkich pozycji ;-)
Więc się nie dziw, że kasuje Ci się na dole i na górze.


RE: Problem z footer - toudi - 25-07-2018 21:47

Działa, dziękuje za pomoc Smile !