Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Timebucks - kombajn zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Timebucks - kombajn zarobkowy (/Temat-Timebucks-kombajn-zarobkowy-157371)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 21-12-2018 21:20

You just won $ 1 This has been added to your Bonuses which you can see at the top of the screen.

Właśnie zgarnąłem 1$ za to, że... wykonałem dzisiaj 10 zadań, za które też dodatkowo mi zapłacili. Mam na koncie już ponad 9$, wkrótce dostanę pierwszą wypłatę. Wink


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 28-02-2019 16:14

[Obrazek: DHtTcqZ.jpg]

Wypłata doszła już jakiś czas temu, ale i tak ją wstawię. Oczywiście stronka wypłacalna, płaci dobrze i jest stabilna. Polecam!


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 11-05-2019 20:52

Stronka wciąż stabilnie płaci, oferuje ogrom zadań i wysokie zarobki. Zachęcam do rejestracji!


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 11-11-2019 14:52

Stronka dalej działa, ostatnio dodali nową opcję - zarabianie na customowym koncie Tik Tok. Kasa z tego niezła, lepsza niż z Instagrama... Smile


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - maxiu170 - 14-11-2019 10:23

Jak tu zlecić wypłatę? Podczas podawania Payeera podawaliście maila, czy numer Pxxxxxx ?


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 14-11-2019 11:21

Numer Payeera to tak jakby numer twojego konta w banku, więc podajesz go. Możesz to zrobić w zakładce Settings -> Payment Methods.


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - maxiu170 - 14-11-2019 12:06

Ale w timebucks pytanie jest o maila nie o numer... No i nie widzę nigdzie opcji zlecenia wyplaty.


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 14-11-2019 17:43

Wypłaty są zlecane automatycznie w cyklu cotygodniowym o ile masz powyżej 10$ na koncie. Czas do następnej wypłaty znajdziesz na dole, w stopce strony. Obecnie to:
Time remaining until invoice cut off: 5 Days 12 Hours 18 Minutes 42 Seconds
Time remaining until payments are sent: 6 Days 12 Hours 18 Minutes 42 Seconds

Jak chcą maila, to daj im maila. Jak kiedyś wypłacałem na innym serwisie, to chcieli numer. Dla pewności napisz do ich supportu.


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - nick2409 - 17-01-2020 01:04

Priv


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 05-07-2021 18:34

Bump - serwis dalej działa i się rozwija, wprowadzają nowe zadania i mają naprawdę ciekawe pomysły czasem. Dobra alternatywa dla Clixsense, jak ktoś lubi ankiety Wink