Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! (/Temat-Stalo-sie-Lead-Network-z-wylacznoscia-na-obsluge-DATEZONE-157353)

Strony: 1 2 3 4


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Dante_/ - 23-07-2018 13:18

@[AnnaKa] Tak w ogóle to dozwolone jest chowanie linków do allegro i media markt na stronie ( pozyskiwanie ciasteczek )? Słyszałem, że jedni dostają za to bana, a inni nie.

http://i-player.pl/
https://i.imgur.com/2vYmhVs.png

@Edit-down
Spytaj się osoby tej co wysłała Tobie screen'a o to czy ma ciąg dalszy, ponieważ po początku to wygląda jak namawianie, a dalej widać, że jest to zwykłe śmieszkowanie. A co do off-topic'u, no to aż tak bardzo to nie jest, ponieważ jest związany z Waszym serwisem, rozumiem że gdybym pisał tutaj o pogodzenie to był by to off-topic.

@Edit
Szybka reakcja ze strony właściciela i-player.pl.
Wydawca>Reklamodawca Jerk2


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - AnnaKa - 23-07-2018 13:22

@[Dante_/] Nie jest dozwolone, i właśnie teraz jak zgłosiłeś leci informacja do wydawcy Smile Nie rozumiem po co szukasz na siłę punktu zaczepienia? Dlatego, że pokazałem screena na którym zachęcałeś do fraudowania? Ponadto Twój wpis nie wnosi nic do tematu i jest offtopem, który na forum jest karany Smile


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Burger - 23-07-2018 13:32

Wydawca już zareagował ? :O


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - AnnaKa - 23-07-2018 13:39

@[Burger] Przeczytaj co napisałem bo już widzę druga osoba nie czyta ze zrozumieniem. Zgłosiłem do wydawcy. Nie pozwalamy na tego typu działania i nie będzie taryfy ulgowej.


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Prestiżowy - 23-07-2018 13:39

A mnie śmieszą tacy ludzie, którzy zamiast napisać wiadomość prywatną do suportu z informacją to najlepiej na publicznym pisać by się dowartościowywać i pokazać jakim się jest. Wszystko zrobię by konkurencję udupić . pokerface


[Obrazek: tumblr_miaxic6w801renc44o1_500.gif]


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Burger - 23-07-2018 13:42

Przeczytałem ze rozumieniem Big Grin spokojnie Big Grin mój błąd, że napisałem. Prestiżowy to powiedz mi po co konkurencja ( LN ) Wyciąga ss z innego serwisu i je tu udostępnia ?? także mogliby napisać wiadomość prywatną Smile


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Dante_/ - 23-07-2018 13:44

@[Prestiżowy]
Konkurencji nie chcę "udupić" tylko ZABOLAŁO mnie to, że wrzucany jest screenshot, na którym nie ma całości mojej wypowiedzi.

"Konkurencja":
https://i.imgur.com/5zWm8hX.png
Chciałbym przypomnieć, że zaczęło się od tego jak odpowiedziałem na pytanie fuska odnośnie powiększenia stawki.


@[AnnaKa]
Jeżeli uraziłem Ciebie tym, że dyskutuję na forum to przepraszam i biję się w pierś.


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - noomak - 23-07-2018 13:46

Duże zarobki wyciągacie na programie DATEZONE, jak konwersja?


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - ostry2ostry - 23-07-2018 13:48

(23-07-2018 13:42)Burger napisał(a):  Przeczytałem ze rozumieniem Big Grin spokojnie Big Grin mój błąd, że napisałem. Prestiżowy to powiedz mi po co konkurencja ( LN ) Wyciąga ss z innego serwisu i je tu udostępnia ?? także mogliby napisać wiadomość prywatną Smile

Żeby pokazac obłudę osób które węszą jak psy w poszukiwaniu czegoś co poprawi ich samoocenę ? Zresztą jak co z tego że screan jest z innego serwisu jak sprawa nie była zabawna bo mogła zaszkodzić właśnie serwisowi LN i jego dotyczyła ?
Dla idiotów takie śmieszkowanie jest zabawne bo nie zdają sobie sprawy z powagi swoich słów i przyszłych konsekwencji ale przykro mi to tylko świadczy o ich poziomie inteligencji Smile

PS. ja moge wam w co drugiej stronie pokazać ukryte ciastka u konkurencji która rzekomo jest taka wspaniała , fair i uczciwa więc Ameryki Dante nie odkrył Smile

(23-07-2018 13:44)Dante_/ napisał(a):  @[Prestiżowy]
Konkurencji nie chcę "udupić" tylko ZABOLAŁO mnie to, że wrzucany jest screenshot, na którym nie ma całości mojej wypowiedzi.

Ocenia innych a kiedy przychodzi czas że sam jest oceniany to już mu przykro Smile Jesli decydujesz się wyciągać czyjeś brudy to inni też będą to robić i nie masz prawa się z tym źle czuć


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - fusek - 23-07-2018 13:50

Też mi się to nie podoba. Kolega zadał zwykle pytanie a widzę że niektórzy od czasów afery że stonoga niczego się nie nauczyli xd