Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! (/Temat-Stalo-sie-Lead-Network-z-wylacznoscia-na-obsluge-DATEZONE-157353)

Strony: 1 2 3 4


Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Leaders - 20-07-2018 16:07


[Obrazek: dz_ln.png]


Drodzy Wydawcy!

Datezone oraz Lead.Network - liderzy swoich branż - jednoczą siły! Począwszy od dziś, DateZone zrezygnował z udostępniania swojego programu partnerskiego zewnętrznym sieciom afiliacyjnym oraz bezpośrednim Wydawcom. Całościową i wyłączną obsługę w tym zakresie powierzył najskuteczniejszemu i przeważającemu dostawcy swojego ruchu, czyli Lead.Network!



Przypomnijmy:

Datezone, to TOP 1 serwis erotyczny w Polsce według najwiarygodniejszego rankingu Gemius - źródło. Serwis ten miesięcznie odwiedza ponad 4 mln Internautów, generując blisko 100 mln odsłon!

Reklamodawca ten - doceniając nasz wkład w rozwój swojej platformy, a także widząc przepaść pomiędzy ilością i jakością ruchu dostarczanego przez nas względem innych sieci - postanowił powierzyć nam obsługę ich kampanii na wyłączność, całkowicie rezygnując ze współpracy z innymi firmami w tym zakresie.



Informacje o programie:

Obsługiwane kraje: Polska, Austria, Belgia, Kanada, Szwajcaria, Czechy, Niemcy, Dania, Finlandia, Zjednoczone Królestwo Irlandia, Islandia, Luksemburg, Niderlandy, Norwegia, Szwecja, Słowacja, Stany Zjednoczone
Walidacja: instant, email submit DOI
Obsługa mobilna: tak
Ważność ciastka: 31 dni
Stawka: 3.00 PLN


Właścicielowi Datezone dziękujemy za zaufanie, a Wydawców zapraszamy do promocji!


Pozdrawiamy,
Lead.Network Team



RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - fusek - 23-07-2018 11:24

Stawkę byście podnieśli hehe


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Dante_/ - 23-07-2018 11:30

(23-07-2018 11:24)fusek napisał(a):  Stawkę byście podnieśli hehe

Jak mają wyłączność to nie muszą za bardzo podnosić, no bo po co? Konkurencja przecież nie podbije ceny Jerk2

@Topic
Ogólnie ciekawi mnie czy będą teraz robione fraudy ( żeby zniechęcić DZ od "monopolu" ).


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - AnnaKa - 23-07-2018 12:31

@[Dante_/] Po co zadajesz pytanie na które sam bardzo dobrze znasz odpowiedź? Przypomina Ci coś ten screen? Smile

[Obrazek: tYvhEPx.png]

Ponadto, monopol wziął się nie bez powodu. Skoro ktoś przyzwalał na fraudy i miał niską jakość ruchu to doszło do takiej sytuacji.
Sieć powinna dbać o jakość ruchu dla reklamodawcy, tylko i wyłącznie dzięki nadzorowaniu ruchu i pilnowania kont można podjąć dobrą i owocną współpracę.
Ci co kombinują wiedzą, że u nas nie ma dla nich miejsca.


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Dante_/ - 23-07-2018 12:33

@[AnnaKa] A dlaczego nie dałeś ciągu dalszego Lol, czy już tak bardzo dowody zbierasz?


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - AnnaKa - 23-07-2018 12:35

@[Dante_/] Dalszego ciągu nie mam gdyż nie mam zwyczaju zakładania kont u konkurencji żeby śledzić ich poczynania, screen otrzymałem od kogoś.


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Dante_/ - 23-07-2018 12:38

No to poproszę Damiana o historię czatu, ale ogólnie to gratuluję szpiegów takich, którzy robią screeny "początku wypowiedzi" Lol

@Edit
W takich sytuacja wydaje mi się, że powinienem robić screeny co piszę, ponieważ później obraca się to przeciwko mnie Lol

@edit; down
Ale to prosiłbym o zaznaczenie, że nie chodzi o mnie Big Grin. A co do informowania o takiej sytuacji, no to zawsze jest tak, że jak jest monopol to ktoś próbuje go "obalić".


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - AnnaKa - 23-07-2018 12:46

@[Dante_/] Odnośnie 'szpiegów' się nie wypowiem, bo nie chce przypominać kto pisał do mnie o źródła wielu ofert Smile

Ponadto to normalne, że nasi userzy którzy działają uczciwie martwią się o ofertę, więc nie widzę nic dziwnego, że mnie poinformowali o sytuacji, która może mieć miejsce.
Cały czas monitorujemy programy i wszystko jest weryfikowane. Jako pierwsi w Polsce weszliśmy szeroko w branżę dla dorosłych i mamy spore doświadczenie. Nigdy nie było przerw w dostarczaniu kluczowych programów bo dbamy o ruch i reagujemy na wszelkie zgłoszenia od dostawców Smile


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - DjVampires - 23-07-2018 12:57

Dante zadał zwykle pytanie, a tu zaczynają się wyciągać jakieś brudy, nieładnie moim zdaniem Wink


RE: Stało się! Lead.Network z wyłącznością na obsługę DATEZONE! - Burger - 23-07-2018 13:06

Dokładnie nie ładnie Smile zajmijcie się swoim serwisem a nie robieniem ss z serwisu który jest jako ostatni w porządku wobec swoich userów Wink