Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpejdż +200.000 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fanpejdż +200.000 (/Temat-Fanpejdz-200-000-157314)



Fanpejdż +200.000 - maniek89 - 18-07-2018 16:20

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post, nie zdziwię się, jeśli robię to źle, ale oby nie! Do rzeczy...

Posiadam fanpejdż z ponad 220.000 polubieniami, aktywny, regularnie prowadzony, bez memów czy śmiesznych obrazków - głównie informacje o świecie. Publika raczej dojrzała w porównaniu do innych fp, 20-35 lat.

Zasięgi często przekraczające milion.

I tutaj moje pytanie: szukam sposobu spieniężenia fanpejdża (nie chcę go sprzedawać, chcę nadal nad nim pracować). Nie interesują mnie przekierowania na inne witryny, szukam sposobu zarobku na samym Facebooku. Czy myślicie, że jest na to szansa? Można znaleźć solidnych reklamodawców, a jeśli tak, to gdzie?

Będzie wdzięczny za wszystkie wskazówki, odpowiedzi itd...

Pozdro! Huh


RE: Fanpejdż +200.000 - piotrgk4 - 18-07-2018 16:29

@[maniek89] Hej Smile

Nie powiedziałeś dość ważnej kwestii czyli tematyki oraz języku w którym fanpage jest prowadzony.
Podeślij informacje i podzielę się doświadczeniami Smile


RE: Fanpejdż +200.000 - maniek89 - 18-07-2018 16:31

(18-07-2018 16:29)piotrgk4 napisał(a):  @[maniek89] Hej Smile

Nie powiedziałeś dość ważnej kwestii czyli tematyki oraz języku w którym fanpage jest prowadzony.
Podeślij informacje i podzielę się doświadczeniami Smile

Napisałem, ale tak nie do końca Smile. Głównie są to informacje ze świata, jakieś ciekawostki, wiadomości, wydarzenia. Język polski.


RE: Fanpejdż +200.000 - piotrgk4 - 18-07-2018 16:38

@[maniek89]
No niestety język polski mocno ogranicza działanie.
Najprościej mieć własną stronę zgodną z tematyką i do niej linkować Smile

Możesz też pozyskać na własną rękę firmy/osoby którzy umieszczali by reklamę na Twoim fanpagu. Szukasz strony/firm z którymi chciałbyś współpracować i obgadujecie warunki Smile

Możesz też się zgłosić do jakiegoś menadżera który by organizował płatnę kampanie na Twój fanpage (oczywiście prowizja dla menadżera)

Ciężko cokolwiek powiedzieć bez dokładnej tematyki a tym bardziej widoczności fanpagu. Jeżeli mi na tyle ufasz możesz podesłać na pw link i powiem co uważam Smile

Przypominam że wszystkie pisane tutaj rzeczy to tylko moja opinia (Miałem jednego który się sapał że w jego przypadku jest to nieskuteczne)

Praktycznie wszystko zależy od Twojej kreatywności. Najlepiej się postawić w pozycji odbiorcy jak i wydawcy