Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? (/Temat-Kryptowaluty-chwilowe-odbicie-czy-zmiana-trendu-157310)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Morwa - 05-08-2018 21:09

Dzisiaj 7000$ za BTC. Marzy mi się spadek do 2500$ : D


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 05-08-2018 21:55

2500$ moim zdaniem niemożliwe, zbyt głębokie zejście.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - olekn1 - 06-08-2018 00:29

@[Morwa] trzeba było sobie kupić jak był po $200, a nie myśleć że się teraz tanio obkupi Lol

Moja wizja jest taka - Bitcoin urośnie do max. $7200, 10 sierpnia będzie decyzja o etfach, ale już przed nią kurs zacznie spadać, jeśli etf będzie zatwierdzony to cena odbije się od $6800, w przeciwnym razie będzie zjazd ceny do ok. $5000 i odbicie, przeczuwam że do dwóch tygodni zaczną się mocne wzrosty i znowu będą niszczone kolejne opory Lol

Jedyne czego nie jestem pewny to to jak zareagują alty, po ostatnim spadku większość dobrych trzymała stałą cene w USD i rosła w stosunku do BTC, jeśli moje przypuszczenia będą słuszne to alty zaliczyły swoje dołki i będą powoli rosnąć, ale gwałtowne ruchy mogą zatrzymać te wzrosty a nawet obniżyć wartość altów Undecided

Aktualny spadek BTC był związany z likwidacją ogromnej pozycji na OKExie, myślę że maczały w tym ręcę wielkie giełdy lewarowe, głównie BitMex, któremu na rękę było takie zagranie, by osłabić rywala Lol oczywiście było to połączone z korektą po wzroście, ale sama korekta nie byłaby tak duża. Teraz czekać na decyzje o etfach i po ostatecznym dołku można wchodzić w longi Huh

@edit
Zmiana planów Lol
Piękne doji na 1D, BTC wytrzymało wsparcie na wykresach dziennych, tygodniowych i miesięcznych, wszedłem w longa i licze na większe podbicie przer ewentualnym dumpem lub nawet braku dumpa Huh


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 06-08-2018 09:53

Trzeba było kupić jak było po 1$, ale większość spekulantów i tak by sprzedała za 10$ albo niżej Jerk

Myślę, że cały rynek kryptowalut skupia się teraz najbardziej na BTC i to tutaj wszystko będzie rozgrywane. Kiedy BTC na poważnie będzie rosło wtedy alty pójdą jego śladem Smile
Bitcoin jest królem krypto i to niestety on jest pewnym wyznacznikiem. Nawet kiedy alty rosły a btc spadał lub cena stała w miejscu to i tak prędzej czy później wykres btc szalał w górę i to tam pojawiał się największy kapitał.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Morwa - 06-08-2018 20:00

Wiem, że 2500$ jest raczej niemożliwe, ale pomarzyć można : D


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Resick - 07-08-2018 09:36

Póki co nie pojawia się kupujący,jego pojawienie się będzie równoznaczne z dużym volumenem na zielonej świeczce wzrostowej o interwale co najmniej h1.W związku z tym dalej lecimy z korektą.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 09-08-2018 11:10

Aktualna cena za jednego Bitcoina to aktualnie 6350$.
Wygląda na to, że mój scenariusz się sprawdził Smile

Z pozdrowieniami dla wszystkich Traderów, dla których BTC zmieniło trend na wzrostowy Jerk


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - EfectiveWork - 09-08-2018 12:13

Spadnie ? Wzrośnie ? Big Grin O to jest pytanie Big Grin Smile

U mnie wyłącznie inwestycja długoterminowa Smile Pozdrawiam tych co shortują !! Smile


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - pwisniew - 09-08-2018 15:32

Jeszcze będzie wysoko, cierpliwości.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 09-08-2018 16:15

(09-08-2018 15:32)pwisniew napisał(a):  Jeszcze będzie wysoko, cierpliwości.
Ogólnie to ja uważam, że wcześniejsze ATH z tamtego roku było tylko próbką możliwości jakie cena może osiągnąć w przyszłości, chociaż teraz patrząc co się dzieje nabieram lekkich wątpliwości...

Pytanie czy w przyszłości np. za rok lub dwa zobaczymy tak duże zainteresowanie i akceptację BTC jak wcześniej i pojawi się kolejna bańka?
Pamiętajmy, że czasy się zmieniają. Postęp technologii w 21 wieku jest tak niesamowity i szybki, że strach pomyśleć czego doświadczymy za 5 czy 10 lat.