Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowalutowy Baron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowalutowy Baron (/Temat-Kryptowalutowy-Baron-157304)

Strony: 1 2


RE: Kryptowalutowy Baron - 10.000 PLN do końca roku? - Morwa - 06-08-2018 20:11

Cel 10K... Życzę szczęścia : ) Fajny temat.


RE: Kryptowalutowy Baron - 10.000 PLN do końca roku? - Resick - 07-08-2018 09:13

Póki co nie pojawia się kupujący,jego pojawienie się będzie równoznaczne z dużym volumenem na zielonej świeczce wzrostowej o interwale co najmniej h1.W związku z tym dalej lecimy z korektą.

@@EDIT Boże nie tu to miałem napisać XDD


RE: Kryptowalutowy Baron - nowy rok i nowe cele! - olekn1 - 29-12-2018 11:23

Podsumowanie i plany na przyszłość

Podsumuję ten rok kilkoma zdaniami wyjaśnień Wink
W październiku zdobyłem wymarzoną pracę Front-end Developera, całkiem nieźle zważając na to, że dalej uczę się w technikum, a najmłodsza osoba w firmie zaraz po mnie ma 23 lata, a w chwili zatrudnienia miałem 18 lat Huh może za pięć lat będę już na pozycji seniora, w takim wieku w którym inni dopiero startują z pozycji juniora Lol ale w związku z pracą i szkołą na barkach, a także innymi obowiązkami, do dyspozycji w ciągu dnia mam cztery godziny w których muszę jeszcze zrobić zakupy, zjeść itp. a mój typowy dzień wygląda tak - pobudka, kąpiel i śniadanie, jazda do szkoły i pracy, do 20:00 jestem w pracy i po powrocie do domu już nic mi sie nie chce, ale sam się na to pisałem Wink jednak w przyszłym roku postaram się spędzić dwie godziny dziennie na programowanie, a co będę programować to już napisze w celach Big Grin
Jeśli chodzi o krypto to część kasy wypłaciłem, częścią handlowałem, ale niestety zatopiłem część krypto, a mała część została na przyszłe inwestycje

Cele na najbliższe miesiące

Zaprogramowanie bota do handlu
Od kilku miesięcy opracowywałem strategię, która świetnie wychodzi w testach, szczególnie na Bitcoinie, a im wyższy jest wolumen tym lepsze wyniki generuje Huh miałem już napisanego konsolowego bota pod BitMex, ale musiałem poprawić w nim kilka rzeczy, jednak przez brak czasu nie mogłem tego zrobić, teraz postanowiłem zbudować od podstaw nowego bota, opartego na poprzednim, tyle że z interfejsem graficznym, który możliwe że udostępnię forumowiczom za rejestracje z reflinka Wink

Zbudowanie bloga i dbanie o niego
Moja dziewczyna wymarzyła sobie prowadzić bloga, a ja chcę wykorzystać swoją wiedzę do zbudowania lekkiego, szybkiego, SEO friendly bloga, który będę pozycjonować i będę pomagać w redagowaniu postów, w przyszłości będziemy na nim zarabiać z AdSense i z wykorzystaniem naszego przyszłego sklepu, o którym niżej

Aplikacja do monitorowania pozycji
Na własne potrzeby, w tym na bloga, potrzebuję mieć dostęp do rozbudowanego programu monitorującego pozycje. Płatne aplikacje nie wchodzą w grę, bo skoro mogę coś zrobić sam to po co za to płacić? Jerk chętnie wysłucham was, czego wam brakuje w waszych programach, bo i tą aplikacje udostępnie wam Huh docelowo myślałem o zapisywaniu w bazie wszystkich wyników na dane keywordy, by obserwować różne domeny i podstrony (w tym konkrencje Lol ) potem te dane analizować na różne sposoby, np. Wykres pokazujący pozycję domeny i to jak ona sie zmieniała, także pozycje osobnych podstron itp. Może jak sie uda to też historie page ranku i innych wyznaczników wartości strony, może codzienne informacje na temat wolumenu, trudności keywordu i takich tam Wink pewnie nie będzie ograniczenia keywordów w aplikacji ani nic takiego, czekam tylko na aktualizacje pewnego świeżego oprogramowania open source, gdzie pewien programista robi właśnie api do zbierania informacji o wyszukiwaniach, teraz jest na etapie obchodzenia captchy, licze że obejdzie ten antybotowy etap Jerk

Sklep
Moja dziewczyna także wymarzyła sobie mieć własny sklep z różnym asortymentem, były w planach młodzieżowe ubrania, słodycze z zagranicy czy słodka biżuteria, postanowiłem jej pomóc, bo czemu by nie Wink najpierw chcę wszystko dopracować, zbudować bloga i sklep, wypozycjonować bloga z postami od mojej dziewczyny i wtedy pomyśleć dopiero o tym co będziemy sprzedawać, na pewno będzie to skierowane w młodzież, pewnie zacznie się od dropshipingu albo jeśli bedzie to skierowane na Polske, to przy większym zainteresowaniu ściągne towar z Chin do Polski by wszystko docierało szybciej do klienta, w planach jest sklep stacjonarny i produkcja oryginalnych rzeczy, może będzie to produkcja w Polsce, a może zlecę to zaufanemu Chińczykowi, na razie jest zbyt dużo niewiadomych by o tym myśleć Wink

Więc to na tyle z większych celów, w następnych postach będzie już więcej szczegółów odnośnie tego co robię, ale kiedy pojawi się następny post to nie wiem, może to być za dwa tygodnie a może za dwa miesiące,
bo kolejny wpis planuje dodać dopiero jak zrobię coś konkretnego, stay tuned Cool

Oczywiście możecie komentować, dawac pomysły odnośnie aplikacji monitorującej pozycje i też kierowac inne uwagi, odpowiadać bede Big Grin



RE: Kryptowalutowy Baron - nowy rok i nowe cele! - EfectiveWork - 29-12-2018 15:29

Oby Ci czasu wystarczyło na wszystko, którego Ci brakuje ! Opracujcie strategię i działajcie segmentami, a nie wszystko na raz. Powodzenia.


RE: Kryptowalutowy Baron - nowy rok i nowe cele! - olekn1 - 19-07-2019 08:48

Podsumowanie ostatnich miesięcy
Minęło ponad 7 miesięcy od ostatniego wpisu, ale to nie znaczy, że nie ma postępów Big Grin wiele się dzieje w moim życiu, dużo czasu pochłania mi praca na etacie i chociaż zarabiam niezłe pieniądze to czuje ten niedosyt, lecę po swoje z projektami Cool

Co osiągnąłem od początku roku?

Przede wszystkim postawiłem bloga - ale nie, to nie byle jaki wordpress dziurawy jak ser szwajcarski, postawiłem na nowe technologię i wyniki są imponujące, pisze to z telefonu i nie mam screenów z testów, ale myślę że ten jeden z audytem wystarczy Smile
[Obrazek: desktoppn_qsepaer.png]
Jak widać, wszystko na 100 + full PWA Cool ładowanie strony w 0.2 sekundy i 0.9s na ograniczonym procesorze i prędkości 3G wygląda lepiej niż nieźle Jerk2
Dla mnie to miła odskocznia od pracy, używanie nowych technologii i tworzenie nowych szlaków, którymi ludzie będą podążać dopiero za kilka lat satysfakcjonuje

Poza tym uczę dziewczynę social medii, tak by za kilka lat mogła na spokojnie dostać pracę w internetowym marketingu lub podobnej dziedzinie. Rozwija głównie Instagram na razie, ale to się zmieni Smile na insta korzystamy z samych dobrych praktyk i widać jak konto się rozwija, każde zdjęcie ma więcej lajków od poprzedniego, komentarzy też jest sporo i ogólnie żywotność konta jest bardzo dobra
Protipy na Insta (Kliknij aby zobaczyć)

Jeśli chodzi o bota do handlowania na kryptowalutach, to wszystko stoi w miejscu od trzech dni - zaktualizowałem jakieś moduły i aplikacja przestała mi się odpalać impreza dlatego też nienawidzę windowsa i to najwyższy czas by ponownie włączyć aktualizacje i ogarnąć najnowsze wydanie linuxa w konsoli na WSL 2, oby podziałało, bo bot już ma zrobiony dość fajny interfejs, łączy się z giełdą i synchronizuje dane sprzed roku + liczy świece HA i oblicza odpowiednie wskaźniki (tak w zasadzie to mogę sobie ustawić interwał jaki chce, stworzyć świece i wskaźniki jakie chce, taka zaleta własnego oprogramowania Wink i nie trzeba bulić za trading view by mieć cos co samemu wyklikam i będę miał nad tym kontrole), aktualnie robię moduł do backtestów, a potem będą testy na live Cool


Aplikacja do mierzenia serpów stoi w miejscu, mam zamiar trochę pomóc w projekcie open source stworzonym do pobierania serpów z wielu wyszukiwarek itp. a potem to wpleść w aplikacje - z racji takiej, że bedzie to aplikacja desktopowa, konieczne będzie użycie proxy socks5 lub ręcznego łączenia z vpnem, ale bedzie bardziej rozbudowana niż typowe serwisy do sprawdzania serpów - historia wszystkich linków a nie tylko konkretnych stron na danych słowach kluczowych, analiza, wykresy, sprawdzanie konkurencji itp. Smile


I na koniec, stan mojego portfela kryptowalutowego:
~1500 zł lub ~0.037BTC


Kolejne wpisy będą częstsze i krótsze, bo komu chce się czytać takie tafle tekstu Jerk pozdro!





RE: Kryptowalutowy Baron - olekn1 - 21-07-2019 22:19

Weekendowy update

Social media
Instagram
132 obserwujących, pod postami >150 polubień, powoli się wszystko rozkręca, oczywiście bez botów i metod follow&unfollow Wink

Facebook - założony fanpage
Pinterest - założone konto
LinkedIn - założone konto

Do tego zestawu na pewno dojdą kolejne sociale, chociaż są to bardzo małe konta, to uwzględniam je tutaj, by prowadzić statystyki


Blog
3 pozycje w top 100 na głównym keywordzie - najwyżej o dziwo jest profil na LinkedInie, następnie link do strony głównej bloga, a ostatnie pojawiło się zdjęcie z Instagrama. W grafice natomiast na głównym keywordzie wyświetlają się zdjęcia na drugiej, czwartej i szóstej pozycji Huh
Poza tym jeden artykuł na 9 pozycji pod frazą pod ten artykuł i 8 pozycja w grafice pod ten sam keyword

Search Console:
2 organiczne kliknięcia
7 wyświetleń
Średnia pozycja - 33,6

Głębsze analizy będę zamieszczać jak skończę narzędzie do serpów Smile

Aktualnie na blogu są 3 posty, które jeszcze będą dopieszczane, bo stawiam na jakość, nie ilość Cool

Wnioski jakie się nasuwają - warto założyć konta na róznych social mediach Wink bo to darmowe linki i dodatkowe wyniki w serpach (tak, wiem że to nic odkrywczego xD)

I to na tyle z updatu, może nie ma tu imponujących liczb, ale to dopiero początek, jeszcze wszystko się zmieni Cool



RE: Kryptowalutowy Baron - ~eL - 23-07-2019 07:00

Piszesz sporo ale mógłbyś dorzucić też jakieś wartości bo tak naprawdę póki co mam wrażenie że nic nie zarobiłeś Smile
Co z tym botem do kryptowalut? Już coś zarobił?
Trochę denerwuje mnie że sporo tekstu a mało konkretów ale nie ukrywam że Ci trochę kibicuję bo sam jestem programistą (chociaż z dużo większym stażem na backendzie) i lubię śledzić osoby które w takim wieku już tyle pracy w to wkładają. Gdzieś wcześniej napisałeś że w wieku 18 lat zacząłeś i mając 23 będziesz seniorem. Osobiście nie skupiałbym się aż tak bardzo na tym żeby być seniorem w tym wieku ale na pewno sporo osiągniesz w tej branży jeśli będziesz cały czas pracował i się rozwijał. Tak czy inaczej powodzenia życzę Wink