Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro (/Temat-Zlece-zrobienie-prostego-bota-do-kupowania-na-allegro-157292)



Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - jorket - 17-07-2018 16:47

Witam

Chodzi mi o prostego bota, który będzie co sekundę monitorował cene na allegro i przy jej zmianie lub gdy osiągnie pozadana przeze mnie cene aby jak najszybciej dokonał zakupu jak największej ilości dostępnych sztuk, czy jest to do zrobienia i jaka cene twórca może zazadac za taki programik ? Liczy się jak najszybszy zakup w gre wchodzi nanosekundy ! Smile Pozdro


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - TheKing - 17-07-2018 16:58

Nie wiem jak to teraz wgląda, ale kiedyś to chyba sprawni działało:
https://www.snajper.net/


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - jorket - 17-07-2018 17:00

Dzieki ale to działa tylko na licytacje a mi chodzi o kupno w aukcji kup teraz jeśli cena przedmiotu się obniży i coś aby tą cene kontrolowało jak najczęściej


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - Ando - 17-07-2018 17:38

Więc mówisz że czaisz się na jutrzejsze promo z honorem 7C za 1zł?
Myślę że nie zmienią ceny aukcji która jest wystawiona teraz tylko wystawią nową Wink


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - jorket - 17-07-2018 17:55

(17-07-2018 17:38)Ando napisał(a):  Więc mówisz że czaisz się na jutrzejsze promo z honorem 7C za 1zł?
Myślę że nie zmienią ceny aukcji która jest wystawiona teraz tylko wystawią nową Wink

Może może Smile A co do Twoich dywagacji to rownie może być wlasnie Smile Najlepszy bot to będzie chyba własna wycwiczona graba Smile


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - Negro1995 - 18-07-2018 21:43

obecnie tylko dobry skrypter by się tego podjął ale i cene by ładną zaśpiewał


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - grzeszku39 - 09-08-2018 09:37

Niestety api allegro nie pozwala kupowac KUP TERAZ, tylko lucytacje... Wiec nie niem jak mozna zrobic bota.


RE: Zlecę zrobienie prostego bota do kupowania na allegro - Hybrid1990 - 09-08-2018 14:37

Dział Boty i Programy to nie miejsce na zlecenia, tu masz odpowiedni dział na takie tematy:
http://zarabiam.com/Forum-Zlecenia-306
Wymagane 50 postów.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.