Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) (/Temat-SPRZEDAM-Konta-Facebook-Zenskie-Meskie-Weryfikacja-Tel-157289)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - kubenz - 29-09-2018 21:04

Polecam robi dobrą robotę! Konta zajebiste


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - totmek - 30-10-2018 09:45

Witam,

Wszystkie konta zgodne z opisem. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Zamówienie terminowe, pomimo przeciwności losu. Polecam serdecznie tego użytkownika, jako wiarygodne źródło kont fb.


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - Dominikawer1994 - 02-11-2018 07:39

Jestem zainteresowana proszę o wiadomość Smile


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - Kristoferos - 02-11-2018 16:21

privLol


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - RS6 - 02-11-2018 17:50

Zainteresowany Proszę o PW


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - rafaghub - 02-11-2018 22:21

tez potrzebuje 5 kont zweryfikowanych
prosze priv


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - NightCol - 06-11-2018 15:41

Aktualne?


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 06-11-2018 16:36

Ogłoszenie wciąż aktualne ale ze względu na bardzo dużą ilość niektórzy muszą jeszcze czekać. Staram się jak najszybciej nadrabiać zaległości. Pozdrawiam i po więcej zapraszam w wiadomości prywatnej.


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - sze2 - 06-11-2018 22:44

kupię dużą ilość polubień do zdjęcia na FB - tylko polskie konta - proszę privRolleyes


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 07-11-2018 19:55

Witam, od dłuższego czasu ilość zleceń jakie dostaje przekracza moje najśmielsze oczekiwania z czego bardzo się cieszę aczkolwiek z drugiej strony przekracza to moje limity gdyż z każdym dniem jest coraz ciężej wyrobić ze zleceniami kiedy każdego dnia przybywa ich coraz więcej. Sam też nie chce robić tak dużej ilości bo to źle może wpływać na kolejne konta.

Muszę dokonać zmiany, której nie chciałem aczkolwiek jestem zmuszony, zdaję sobie sprawę z tego, że może to źle wpłynąć na ogólnie na sprzedaż kont i ilość chętnych spadnie ale jestem tego w pełni świadomy i gotowy podjąć działania.

Od dzisiaj konta zweryfikowane tel + mail będą kosztować: 7 zł (za konto)
Pozdrawiam!


Ps. Nie sprzedaje już kont niezweryfikowanych gdyż takie konta nie trzymają się w ogóle.