Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wirtualne karty debetowed - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wirtualne karty debetowed (/Temat-Wirtualne-karty-debetowed-157264)



Wirtualne karty debetowed - PanB_ss - 14-07-2018 22:27

Cześć wszystkim!

Zastanawiam się czy są jeszcze jakieś inne strony/aplikacje podobne do Revoluta, które posiadają w swojej ofercie karty debetowe jednorazowego użytku?

Znalazłem stronę ecopayz.com, lecz nic praktycznie o niej nie wiem. Może ktoś z niej korzystał i może co nie co powiedzieć o niej?


RE: Wirtualne karty debetowed - Ascoran - 14-07-2018 22:37

Z jednorazowymi raczej nie widziałem innych, ale wystarczy usunąć i utworzyć nową kartę jak Ci zależy. Swoją drogą dlaczego szukasz czegoś innego? Revolut jest przecież genialny.


RE: Wirtualne karty debetowed - PanB_ss - 14-07-2018 22:44

(14-07-2018 22:37)Ascoran napisał(a):  Z jednorazowymi raczej nie widziałem innych, ale wystarczy usunąć i utworzyć nową kartę jak Ci zależy. Swoją drogą dlaczego szukasz czegoś innego? Revolut jest przecież genialny.

Racja, lecz 6 kart na dzień w wersji premium mi nie wystarcza, a multikont nie można posiadać.


RE: Wirtualne karty debetowed - Ascoran - 15-07-2018 14:46

(14-07-2018 22:44)PanB_ss napisał(a):  
(14-07-2018 22:37)Ascoran napisał(a):  Z jednorazowymi raczej nie widziałem innych, ale wystarczy usunąć i utworzyć nową kartę jak Ci zależy. Swoją drogą dlaczego szukasz czegoś innego? Revolut jest przecież genialny.

Racja, lecz 6 kart na dzień w wersji premium mi nie wystarcza, a multikont nie można posiadać.

6? Jesteś pewien że masz premium? Ja dziennie robię z 50 transakcji czyli mam z 50 kart na dzień i nigdy limitu nie wyczerpałem. Napisz do supportu bo z tego co myślę nie ma w premium limitu.


RE: Wirtualne karty debetowed - PanB_ss - 15-07-2018 18:20

(15-07-2018 14:46)Ascoran napisał(a):  
(14-07-2018 22:44)PanB_ss napisał(a):  
(14-07-2018 22:37)Ascoran napisał(a):  Z jednorazowymi raczej nie widziałem innych, ale wystarczy usunąć i utworzyć nową kartę jak Ci zależy. Swoją drogą dlaczego szukasz czegoś innego? Revolut jest przecież genialny.

Racja, lecz 6 kart na dzień w wersji premium mi nie wystarcza, a multikont nie można posiadać.

6? Jesteś pewien że masz premium? Ja dziennie robię z 50 transakcji czyli mam z 50 kart na dzień i nigdy limitu nie wyczerpałem. Napisz do supportu bo z tego co myślę nie ma w premium limitu.
Na pewno używasz kart wirtualnych jednorazowego użytku, po jej użyciu numer karty jest kasowany i dostajesz nowe z kodem CVV?


RE: Wirtualne karty debetowed - Ascoran - 15-07-2018 20:19

(15-07-2018 18:20)PanB_ss napisał(a):  
(15-07-2018 14:46)Ascoran napisał(a):  
(14-07-2018 22:44)PanB_ss napisał(a):  
(14-07-2018 22:37)Ascoran napisał(a):  Z jednorazowymi raczej nie widziałem innych, ale wystarczy usunąć i utworzyć nową kartę jak Ci zależy. Swoją drogą dlaczego szukasz czegoś innego? Revolut jest przecież genialny.

Racja, lecz 6 kart na dzień w wersji premium mi nie wystarcza, a multikont nie można posiadać.

6? Jesteś pewien że masz premium? Ja dziennie robię z 50 transakcji czyli mam z 50 kart na dzień i nigdy limitu nie wyczerpałem. Napisz do supportu bo z tego co myślę nie ma w premium limitu.
Na pewno używasz kart wirtualnych jednorazowego użytku, po jej użyciu numer karty jest kasowany i dostajesz nowe z kodem CVV?

Tak, na pewno.
Tutaj screen od nich:
https://scr.hu/A85PpD


RE: Wirtualne karty debetowed - PremAccHack - 15-07-2018 20:59

U mnie też jest limit mam premium i mogę dziennie zrobić 5 kart. Także pewnie masz jakiegoś buga. Te różowe karty po zmianie cvv można tylko 5 dziennie zmienić potem pisze ze wykorzystano dzienny limit i żeby wrócić jutro.


RE: Wirtualne karty debetowed - PanB_ss - 15-07-2018 21:14

Zapytaj o premium,
Zwykłe karty virtual nie mają limitu, odpowiedź od supportu "There is no limit for payments made with a standard virtual card when it comes to number of payments you may perform per day"

Tak więc ponawiam pytanie, czy kto kolwiek zna inne serwisy podobne do Revolut oferujące virtualne karty jednorazowego użytku?
Słyszałem, że tenX coś ma niedługo wypuścić.


RE: Wirtualne karty debetowed - Ajax666 - 23-01-2020 13:35

Ing prepaid