Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite (/Temat-Brak-pamieci-na-karcie-graficznej-Fortnite-157242)



Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite - ZiutekCuks - 13-07-2018 11:41

Witam. Po przesiadce z win7 na win10 mam problemy z Fortnite. Mianowicie, czasami po 5 minutach gry, czasami po godzinie wyskakuje błąd o braku pamięci na karcie graficznej. Są dni, gdy mogę grać godzinami i nic się nie dzieje. Śledziłem użycie pamięci w menedżerze zadań, wacha się ono od 1.2gb do 1.8gb na 2.0gb. Sprawdzałem na ustawieniach wysokich, średnich, niskich - wszędzie to samo. W panelu Nvidia ustawiłem preferencje użytkownika podreślając wydajność lecz nadal to samo. Możecie coś doradzić?
Mój PC:
Intel Pentium G4560
Nvidia GTX1050
8gb ram ddr4
ASRock H110M-HDV R3.0
Silentiumpc vero l2 500w


RE: Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite - chrumcio - 30-08-2018 09:40

Z tego co wiem, to gra ma problemy z działaniem na Win10. Zobacz czy na oficjalnej stronie nie ma jakiś łatek do pobrania.


RE: Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite - Legionista93 - 30-08-2018 09:45

U mnie na Win 10 działa gra bez żadnych problemów. Robiłeś reinstalacje gry, sterowników?


RE: Brak pamięci na karcie graficznej - Fortnite - binek33 - 05-09-2018 15:50

Pewnie masz nieaktualne sterowniki karty