Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) (/Temat-Monese-%C2%A35-25-zl-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-Android-iOS-157238)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - michael55910 - 02-04-2019 14:08

Wygląda na to, że znowu zmieniły się warunki... Rzeczywiście w najnowszej wersji aplikacji jest napisane, że bonus wpada po pierwszej transakcji kartą. Na szczęście z tego co zacytowałeś wynika też, że od teraz zamówienie karty jest darmowe (do tej pory kosztowało £4.95).

[Obrazek: Screenshot-2019-04-02-15-05-36.png]

Transakcję tą kartą przez PayPal powinno spokojnie zaliczyć Ci do bonusu. Możliwe, że zaliczy nawet doładowanie konta Revolut za pomocą tej karty (wtedy de facto nic nie wydajesz, a bonus wpada). Ja osobiście stronię od PayPala jak tylko mogę (wyjątkiem tylko chińskie zakupy kartą podpiętą do PayPala), więc druga opcja bardziej do mnie przemawia.

Jako ciekawostkę dodam, że (przynajmniej w moim przypadku) Revolut rozesłało już nowe numery kont w związku z Brexitem i teraz przelewy między Monese i Revolut przychodzą w kilka minut.


RE: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Matoro132 - 06-04-2019 13:50

Doładowałem wczoraj revoluta kartą monese i po 24h dostałem 5 funtów. Kartę zamówiłem w niedziele i przyszła mi w piątek, więc dość szybko.


RE: Monese - £10 (~50 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - ZarobekPL - 16-05-2019 17:31

Monese zaktualizowało warunki promocji, teraz po dokonaniu rejestracji i zamówieniu karty która jest darmowa otrzymasz 15 funtów! Tak samo osoba zapraszająca dostaje 15 funtów które możecie wypłacić na konto Smile

Aby otrzymać bonus pobieracie Monese, konto w funtach, darmowy plan i wpisujecie kod. Zamaiwacie kartę i kupujecie lizaka za 10 groszy.

Korzystam od roku i każdemu serdecznie polecam! Zapraszajcie swoich znajomych!

(16-05-2019 17:31)ZarobekPL napisał(a):  Monese zaktualizowało warunki promocji, teraz po dokonaniu rejestracji i zamówieniu karty która jest darmowa otrzymasz 15 funtów! Tak samo osoba zapraszająca dostaje 15 funtów które możecie wypłacić na konto Smile

Aby otrzymać bonus pobieracie Monese, konto w funtach, darmowy plan i wpisujecie kod. Zamaiwacie kartę i kupujecie lizaka za 10 groszy.

Korzystam od roku i każdemu serdecznie polecam! Zapraszajcie swoich znajomych!

Tylko żeby dostać 15 funtów przy obecnej promocji nie można wpisać starego kodu! Dlatego podałem swój bo na jego nie wejdzie, mój nowy wątek został usunięty.


RE: Monese - £10 (~50 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - michael55910 - 16-05-2019 19:50

(16-05-2019 17:31)ZarobekPL napisał(a):  Tylko żeby dostać 15 funtów przy obecnej promocji nie można wpisać starego kodu! Dlatego podałem swój bo na jego nie wejdzie, mój nowy wątek został usunięty.

No to już jest bezczelne kłamstwo...

Każdy kod daje tyle samo i działa zawsze na aktualną wersję promocji (przy czym najpewniej liczy się data rejestracji, a nie wypełnienia warunków).

@ZarobekPL próbę wklejenia własnego refa jeszcze rozumiem (często się zdarza jak ktoś nie zna regulaminu), ale sugerowanie, że mój kod nie działa było po prostu chamskie

EDIT.
A najlepszym dowodem na to, że mój kod nadal działa jest to, że właśnie wpadło mi £15 z polecenia Smile
[Obrazek: Screenshot-2019-05-16-21-26-36.png]
I przy okazji widać, że jednak liczy się promocja z dnia płatności kartą, a nie rejestracji (bo £15 jest dopiero od dzisiaj, a przecież karta nie dotarła w kilka godzin).

EDIT2.
Podobno Monese rozpoznaje doładowanie Revoluta kartą Monese, klasyfikuje to jako przelew pieniędzy i nie przyznaje wtedy bonusu. Ktoś potwierdzi?
W każdym razie lepiej dokonać jakiejś niewielkiej płatności w sklepie zamiast doładowywania Revolut, tak dla pewności.


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Klin - 23-05-2019 07:26

Przyznaje bonus za doładowanie Revoluta


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - prcams - 23-05-2019 09:57

Ja z innego portfela doładowałem , do tego z curvem gdzie się też dostaje darmową gotówkę w wysokości 10 Gbp można połączyć Smile


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - wasda - 28-05-2019 15:30

jak najtaniej doładować konto monese? bo w mbanku za przelew 25 pln co się nie kalkuluje


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - michael55910 - 28-05-2019 15:54

Najtaniej mieć Revolut - to nic nie kosztuje, a bywa bardzo przydatne. Wtedy:
1. Doładowujesz Revolut kartą PLN za darmo
2. Na Revolut wymieniasz PLN na GBP praktycznie bez prowizji
3. Doładowujesz Monese przelewem z Revolut.

Ale jakby co, to Monese ostatnio wysłało maila, że znieśli opłaty za doładowanie kartą. Także jeśli nie chcesz zakładać Revolut, to możesz doładować Monese bezpośrednio kartą PLN - wtedy płacisz tylko prowizję za przewalutowanie w mBanku (do kilku procent, nie wiem ile w tej chwili), powinno wyjść taniej niż przelew międzynarodowy.


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Pablo1878 - 28-05-2019 16:50

Jak długo czeka się na bonus? Od chwili dokonania transakcji?


RE: Monese - £15 (~75 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Dannyk - 28-05-2019 17:01

(28-05-2019 16:50)Pablo1878 napisał(a):  Jak długo czeka się na bonus? Od chwili dokonania transakcji?

Podbije pytanie. Dokonałem przelewu na monese z revolut (kasa w godzinę na koncie) zrobiłem płatność kartą monese i czekam. Tylko jak długo będzie trzeba czekać?