Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) (/Temat-Monese-%C2%A35-25-zl-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-Android-iOS-157238)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - michael55910 - 12-07-2018 22:49

Witam,
Chciałem Wam polecić aplikację Monese. A w zasadzie nie tyle samą aplikację, co jedynie założenie w niej konta. Przygotowałem wideo na ten temat:



Linki do aplikacji: Google Play, App Store
Kod zaproszeniowy: HRMBANLT

W skrócie:
1. Monese to aplikacja finansowa, podobna do popularnego Revolut, więc siłą rzeczy będzie od Was wymagać sporo danych. Ma ponad 1 mln pobrań w Google Play i w UK działa już dłuższy czas.

2. Aby otrzymać £10 £15 £5, przy rejestracji należy podać kod zaproszeniowy - będzie mi miło, jeśli podasz mój: HRMBANLT (Aktualne warunki promocji: £10 £15 £5 dla zapraszanego i £15 £10 dla zapraszającego).

3. Wybieramy darmowy plan Starter i po założeniu konta zamawiamy bezpłatną kartę.

4. Następnie należy doładować konto Monese dowolną kwotą (potrzebną później do wykonania transakcji kartą). Używając konta lokalnego w funtach dostępnego w Revolut, można to zrobić bez prowizji, a przelew dotrze nawet w kilka minut. Przy innych sposobach doładowania (np. kartą) należy spodziewać się mniejszych lub większych prowizji. Jeśli jednak będzie to mała kwota, to można spokojnie doładować Monese bezpośrednio kartą ze swojego banku - wtedy obowiązuje prowizja za przewalutowanie (zwykle 2 - 5%).

5. Kiedy karta dotrze, aktywujemy ją i wykonujemy za jej pomocą dowolną transakcję - np. zakup jakiegoś drobiazgu na AliExpress czy w lokalnym sklepie lub doładowanie konta Revolut (min. £10).

6. £10 £15 £5 zostanie dodane do konta Monese w ciągu max 48h. Wtedy można przelać pieniądze na swoje konto. Ponownie, bezpłatnie i najszybciej wyjdzie przelew na konto w funtach w Revolut.

7. Aby otrzymać dodatkowe £15 przelewamy z Revolut na Monese £500, a następnie doładowujemy Revolut kwotą £500 za pomocą karty Monese.


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - ZarobekPL - 13-07-2018 08:21

Pw Smile


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - michael55910 - 13-07-2018 10:32

(13-07-2018 08:21)ZarobekPL napisał(a):  Pw Smile

Wiem, nawet Ci wczoraj napisałem odpowiedź Big Grin Ale jak kliknąłem "Wyślij wiadomość" to zobaczyłem:

Cytat:Użytkownik ZarobekPL, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana.



RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - ZarobekPL - 13-07-2018 11:28

A to nie wiedziałem, już założyłem i takie pytanie że przy wysłaniu z Revoult to trzeba podawać Monese ID? Bo nie ma w Revoult opcji żeby to podać tylko numer konta i kod bankowy.


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - michael55910 - 13-07-2018 12:11

@ZarobekPL A wybrałeś przy dodawaniu odbiorcy przelewu kraj na "Wielka Brytania" i walutę na "Funt szterling"? I czy aktywowałeś konto w funtach (czy na głównym ekranie Revolut, przewijając stan konta w prawo masz także stan konta w funtach)?


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - ZarobekPL - 13-07-2018 12:18

Przewijam w bok i mam funty, daje przelew bankowy, do siebie i daje numer konta oraz kod bankowy a gdzie dać Monese ID?


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - michael55910 - 13-07-2018 12:32

Nie trzeba podawać Monese ID. Wystarczy nazwa (imię i nazwisko), numer konta i sort code (kod bankowy) skopiowane z Monese (Wpłać środki -> Brytyjski przelew bankowy)


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - ZarobekPL - 13-07-2018 12:38

Dobra, wysłane zobaczymy Smile Zazwyczaj w ile dochodzi?


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - michael55910 - 13-07-2018 12:45

Chyba max 3 godziny, u mnie wysłane 12:45 doszło o 14:05. Z powrotem idzie dłużej, u mnie prawie 5 godzin


RE: Monese - £5 za założenie konta w aplikacji - sovka - 30-08-2018 14:45

Przelewy z tego Revolut na Monese chodzą w jakich godzinach?
Edit: zrobiłem przelew z Revolut na Monese o 15:30 do teraz (01:29) go nie ma
Edit2: weszło (12:08) a nie dostałem tych 5£