Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! (/Temat-3-84-PLN-za-instalacje-aplikacji-z-Polski-Z-MyLead-to-mozliwe-157231)

Strony: 1 2


3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - MyLead.pl - 12-07-2018 18:52

TEN PROGRAM ZOSTAŁ WYŁĄCZONY, ALE...
MAMY WYJĄTKOWO SKUTECZNE ALTERNATYWY POD PPI! WSZYSTKIE Z NICH ZNAJDZIESZ NA MYLEAD!


[Obrazek: naglowek.png]

Zgarniaj aż 3,84 PLN za instalację aplikacji mobilnej z terenu Polski! Promuj EcoCar w MyLead - nowoczesny system zamawiania przejazdów samochodami, i zarabiaj.

Firma wyróżnia się dbałością o ekologię - EcoCar dysponuje wyłącznie własnymi samochodami, a 90% floty aut to pojazdy hybrydowe, nie zanieczyszczające środowiska!

Jak zarobię na EcoCar?
EcoCar działa w oparciu o model PPI. Użytkownik musi zainstalować aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, jednocześnie sam nie ponosi żadnego kosztu finansowego. Ty natomiast za każde pobranie i instalację (oraz pozostawienie apki przez jakiś czas) otrzymujesz wynagrodzenie.

Za każdą instalację otrzymujesz 3,84 złotych, niezależnie od urządzenia, na jakim aplikacja zostanie wykorzystana. Stawka taka za instalację programu przez klienta z Polski jest rzadko spotykana, tym bardziej warto się tą kampanią zainteresować.

Jak działa EcoCar?
EcoCar to system zamawiania aut do przewodu. Firma zrealizowała ponad 3,8 miliona przewozów, a wszystkie z samochodów posiadanych przez EcoCar mają maksymalnie 2 lata. Sprawia to, że każdy przejazd pojazdem jest wyjątkowo komfortowy.

Aplikacja pozwala zamawiać auta na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Muszę na coś uważać promując ten program?
EcoCar można promować w naprawdę wielu miejscach. Reklamodawcę interesują wyłącznie nowi klienci i to za nich będziesz otrzymywać wynagrodzenie. Dodatkowo użytkownik musi uruchomić aplikację i pozostawić ją na swoim urządzeniu przez jakiś czas.

Staraj się również zwrócić uwagę na inne restrykcje, opisane w szczegółowym opisie tego programu partnerskiego, który znajduje się w Twoim panelu wydawcy na MyLead.

Ile ważne są ciasteczka?
Ciacha ważne są zawsze 30 dni.

Gdzie znajdę ten program partnerski?
Wszystkie programy partnerskie znajdziesz w swoim panelu wydawcy na MyLead.


[Obrazek: odkryj_programy.png]


Dodatkowe pytania?
Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji - zarówno poprzez prywatne wiadomości, jak i live chat dostępny bezpośrednio na MyLead. Uruchomiliśmy również serwer Discord.

Zapraszamy do promowania i życzymy wysokich zarobków,
zespół MyLead.

TEN PROGRAM ZOSTAŁ WYŁĄCZONY, ALE...
MAMY DLA CIEBIE ALTERNATYWY DLA PPI! WSZYSTKIE ZNAJDZIESZ W WYGODNYM KATALOGU ONLINE, DOSTĘPNYM TUTAJ!



RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - ktostujest - 12-07-2018 20:39

bardzo ciekawe


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - milosz998 - 12-07-2018 21:38

Witam.

Zacząłem już działać na programie.

Podałem swoją stronę, ale rozumiem że niekoniecznie z niej musi być ruch?

Druga sprawa, kiedy akceptujecie leady mniej więcej?


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - MyLead.pl - 12-07-2018 22:11

(12-07-2018 20:39)ktostujest napisał(a):  bardzo ciekawe

@[ktostujest] Polecamy sprawdzić Smile

(12-07-2018 21:38)milosz998 napisał(a):  Witam.

Zacząłem już działać na programie.

Podałem swoją stronę, ale rozumiem że niekoniecznie z niej musi być ruch?

Druga sprawa, kiedy akceptujecie leady mniej więcej?

@[milosz998] Walidacja leadów odbywa się w ciągu 30 dni. Jeśli natomiast mowa o wypłacie pieniędzy, to najczęściej realizujemy ją do 48 godzin.

Co do ruchu ze strony, to w razie niesatysfakcjonujących efektów, skontaktuj się z nami - przyjrzymy się i zaproponujemy co można zrobić, żeby bardziej zachęcić użytkowników do instalacji. Oferta cieszy się zainteresowaniem (nic dziwnego przy takiej prowizji), także na pewno ją porządnie potestować Smile


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - milosz998 - 12-07-2018 22:26

Tak, tylko że ja pytałem czy koniecznie ruch musi być ze strony? Bo np obecnie mam ruch wśród ludzi z FB itd itp

Oczywiście dane i wszystko prawdziwe, zresztą trzeba tam potwierdzać nr tel Smile


Jeszcze jedno. Ile czasu mniej więcej dana osoba powinna posiadać apke na telefonie?


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - MyLead.pl - 12-07-2018 23:08

(12-07-2018 22:26)milosz998 napisał(a):  Tak, tylko że ja pytałem czy koniecznie ruch musi być ze strony? Bo np obecnie mam ruch wśród ludzi z FB itd itp

Oczywiście dane i wszystko prawdziwe, zresztą trzeba tam potwierdzać nr tel Smile

Jeszcze jedno. Ile czasu mniej więcej dana osoba powinna posiadać apke na telefonie?

@[milosz998] Ah, o źródło ruchu chodziło Big Grin Social media jest akceptowalne. Generalnie aplikacja powinna znajdować się na urządzeniu użytkownika jak najdłużej, najlepiej przez kilkadziesiąt dni Smile


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - milosz998 - 12-07-2018 23:13

Ooo to z tym może być ciężko.


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - MyLead.pl - 12-07-2018 23:19

(12-07-2018 23:13)milosz998 napisał(a):  Ooo to z tym może być ciężko.

@[milosz998] po prostu reklamodawca chce mieć pewność, że aplikacja nie będzie od razu odinstalowana, a całość przeznaczonego budżetu reklamowego nie skończy się na małej ilości klientów. Oczywiście, sprawia to, że do korzystania z aplikacji zwyczajnie należy zachęcić, lecz wyróżnia się ona tak mocno spośród innych rozwiązań, chociażby Ubera czy innych konkurencyjnych firm, że nie powinno być problemów z jej promowaniem. Podstawą ekologia, ale nawet, jeśli kogoś ten temat nie interesuje, to na pewno zainteresuje go fakt, że są to nowe samochody, nie starsze niż dwa lata, są więc w klasie mocno Premium w porównaniu do innych, jednocześnie usługa nie kosztuje zbytnio więcej, niż u innych firm Smile

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do pełnej dyspozycji.

Życzymy wysokich zarobków,
MyLead.pl


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - milosz998 - 13-07-2018 08:05

Szkoda że nie mają jakiegoś pierwszego darmowego przejazdu za free to by na pewno przyciągnęło dużo więcej ludzi.


RE: 3,84 PLN za instalację aplikacji z Polski? Z MyLead to możliwe! - MyLead.pl - 13-07-2018 08:27

(13-07-2018 08:05)milosz998 napisał(a):  Szkoda że nie mają jakiegoś pierwszego darmowego przejazdu za free to by na pewno przyciągnęło dużo więcej ludzi.

@[milosz998] dają 5% zniżek na start i na stałe. Są też innego rodzaju promocje - przykładowo, na terenie Trójmiasta zawsze jedna strefa cenowa. Wszystkie oferty specjalne znajdują się tutaj: KLIK.