Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zacząć zarabiać na ankietach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chcę zacząć zarabiać na ankietach (/Temat-Chce-zaczac-zarabiac-na-ankietach-157224)



Chcę zacząć zarabiać na ankietach - Grabek04 - 12-07-2018 10:41

Mam problem, gdyż nie wiem na jakiej stronie najlepiej wypełniać ankiety. Obecnie mam konto na clixsense, ale tam żadna ankieta nie chce wejść. Jakie najlepiej podać dane, aby ankiety przyjmowały i jakie strony obecnie są najlepsze do ankiet?
Pewnie odeślecie mnie do: http://zarabiam.com/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875

Tylko jest to dosyć stary post.


RE: Chcę zacząć zarabiać na ankietach - wrzochal11 - 12-07-2018 11:00

ale za wiele się w tym temacie nie zmieniło..
Na ankietach nie zarabia się wielkich pieniędzy, szczególnie bez poleconych! Ogólnie to jest to zajęcie dość nudne i monotonne. Z czasem, gdy jesteś systematyczny, możesz dostawać troche więcej ankiet. Albo będąc zapisanym do wielu tego typu portali, będziesz dostawał ankietę, to w jednym to w drugim portalu.. zacznie Ci się to bardziej "nakładać" i tak dziennie może Ci się kilka nazbiera.
Niemniej trzeba pamiętać, że w jednym tego typu portalu, to średnio do wypłaty zbiera się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Także trzeba mieć cierpliwość Smile

Swoją drogą to moim zdaniem, ClixSense jest najlepszym portalem tego typu.
Tylko trzeba profil dobrze mieć wypełniony. Czyli w skrócie, jesteś osobą decyzyjną, pracujesz, nieźle zarabiasz, masz na wiele rzeczy wpływ. Jesteś ożeniony, masz dzieci, zwięrzęta. Dokonujesz zakupów, wiele rzeczy Cie interesuje itd.


RE: Chcę zacząć zarabiać na ankietach - Grabek04 - 12-07-2018 11:31

Dzięki


RE: Chcę zacząć zarabiać na ankietach - pwisniew - 08-08-2018 14:49

A czy na tym wogole zarobisz myslę że strata czasu.


RE: Chcę zacząć zarabiać na ankietach - amidalez - 08-08-2018 17:17

Tu ciekawe jest to pytanie "jakie dane podać?" - ja kiedyś w ramach testów robiłam ankiety, wpisując z rzeczywiste dane. Niestety, po części wstępnej system mi dziękował. Chyba za bardzo niszowa jestem Big Grin