Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fundico - pożyczki społecznościowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fundico - pożyczki społecznościowe (/Temat-Fundico-pozyczki-spolecznosciowe-157223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Fundico - pożyczki społecznościowe - Chinczykxx - 17-04-2020 23:07

Pojawila sie nowa promocja , z reflinku dostaje sie bonus powitalny 275 zł i potem 100 zł za każdego refa , który uzupełni w profilu imię nazwisko numer telefonu i numer konta bankowego . W regulaminie jest napisane , że warunkiem wypłaty bonusu jest inwestycja na stronie kwoty powyżej 200 zł. Nie wiem jak to wyjdzie bo poki co wszystkie inwestycje sa zarezerwowane.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - kariolmax - 18-04-2020 21:58

Fajna promocja, ale niestety aktualnie wszystkie możliwe inwestycje są zajęte. Trzeba czekać.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Maniak2019 - 18-04-2020 22:42

Na fejsie na grupach reklamują i ponoć ktoś dzwonił do nich o tą wpłatę treść

Cytat:‼️I poczekać na wypłatę która jest po 3 dniach od REJESTRACJI ‼️

Uwaga

Dzwoniłem do supportu Fundico i otrzymałem informację, że będą weryfikować podejrzane konta (jakby ktoś wpadł na pomysł robić sobie fake refy) poprzez krótką rozmowę telefoniczną i jeśli dane będą poprawne to bonus zostanie wypłacony bez potrzeby wcześniejszej inwestycji, gdyż aktualnie na stronie każda inwestycja ma status Zarezerwowanej

Poniedziałek osobiście zadzwonię do nich i się popytam.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - dexter2 - 18-04-2020 23:15

Serio tam takie szychy jak Provident Czy skok ma swoje Rezerwację ?


Fundico - pożyczki społecznościowe - Chinczykxx - 18-04-2020 23:27

nagranie z rozmowy, pożyczone z innego forum
https://m.soundcloud.com/przemek-bruli-ski/fundicozlodziejicho?fbclid=IwAR3RfJFPIS_5CrrwDUKUArVf592jHZnX_OsH-Uib-qppaKMo5MkZN5RyGgM
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - aktan8 - 19-04-2020 13:19

Jakby można było z tego bonusu inwestowac startowego to by było chyba za dobrze Tongue Ogólnie jak sie zakłada konto to oni jakoś dzwonią zeby potwierdzić i zweryfikować?


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - zyziekcoins - 19-04-2020 23:44

ludzie serio przecież to pewnie kolejny ogromny wałek na ogromną skale. nie zdziwie się jak wyjdzie z tego większa afera. podejrzanie to wszystko wygląda. nikomu chyba jeszcze nic nie wypłacili a trzeba wpłacić 200 pln aby odblokować wgle bonusy za refy. ktos cos wgle wie o tej firmie?


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - dexter2 - 19-04-2020 23:50

Własnie tym bardziej że to Polskie chyba każdy Pamięta SURFFENKA wezwania na Policję itp. Mnie akurat udało się pakiet wypłacić wtedy Tongue


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Maniak2019 - 20-04-2020 14:22

Dzwoniłem do firmy numer firmowy nie istnieje, na fanpejdzu znalazłem inny numer też nie jest numer firmowy. Można uznać że fundico jest scamem.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Masterek - 23-04-2020 15:08

Cześć! Napiszę wprost czy ta firma to wał czy wam się pomyliły nazwy firm z tego i poprzedniego roku? w krs jest napisane że oni od marca tego roku zaczęli działać
http://krs.infoveriti.pl/Fundico,Tarnow,KRS,0000831875.html .Proszę o odpowiedź bo zarezerwowałem inwestycje za 4500 zł bo tylko taka była dostępna