Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads (/Temat-Czy-to-ma-sens-YT-HR-views-LP-ogads-157221)

Strony: 1 2


Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - nKaUasznikow - 11-07-2018 23:21

Wymyśliłem sobie sposób na zarabianie:
nagrywam filmik + filmik linkuje na mój landing page + na landingu OGADS + dodaje HR viewsy do filmiku
ze 3 filmiki na kanał i lecimy dalej

Czy taki schemat działania w ogóle ma sens? Czy może lepiej zmodyfikować ten sposób?
Najtańsze wyświetlenia to około 0.5$/1k views więc 10k dla mało konkurencyjnej niszy to 5$ a więc 19zł 20 filmików to 380zł

Tylko czy na mało popularnej niszy filmik będzie w stanie zapewnić tyle leadów, żeby na siebie zarobić?(ogads - pobieranie aplikacji)

jako totalny laik w jakie nisze celować? np po ile wyświetleń powinny mieć inne filmiki z hackami na tej niszy?

No i mam delikatny problem z wyszukiwaniem odpowiednich gierek, wbrew pozorom ciężko znalezć odpowiednie tytuły które by miały po 100k-500k pobrań. Chyba, że za nisko celuję. Są na to jakieś ciekawe sposoby?

Mam już hosting, domenę i ładny landing page, nagrać jutro kilka filmów to nie będzie problem, ale nie wiem czy mój plan ma sens i do końca nie wiem jak postępować Sad


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - kukiz87 - 11-07-2018 23:25

Jasne że ma sens , podam przykład sam po sobie , 2 miesiące temu zrobiłem konto na yt , zrobiłem filmik z pokazu slajdów, przerobilem stary landing page pod download i kupilem 1000 wyświetleń i 500 łapek łącznie pare groszy wrzuciłem doslownie i przez ten czas filmik zarobił 46$ na nisze bardzo bardzo mocno obleganą , film mi padł kilka dni temu, ale proces będę powtarzał , może na jakimś stażowym koncie.


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - Xanter98 - 12-07-2018 00:01

Nie wpadłeś na to pierwszy Tongue

Pod małe nisze akurat powinieneś wyjść na + long term, bo na większych filmy potrafią stracić cały traffic po kilku dniach, ale też perspektywa zarobków jest większa.


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - Shadecaster2 - 12-07-2018 06:53

Jak dobrze poszukasz to 1k views dostaniesz za 0.2$
Działam podobnie tylko że PPI na 45 filmików na yt mam 400-500xl miesięcznie : P


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - Wojtek574 - 12-07-2018 10:55

No normalnie Krzysztof Kolumb XD Tak ma sens wystarczy wejść w dziennik flow i jak na tacy rozrysowane że ten sposób działa


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - nKaUasznikow - 13-07-2018 20:38

Ok, dzięki za komentarze, zrobiłem 2 filmiki z angielskim lektorem + 2 landing page pod każdy film i powolutku ogarniam sobie całe workflow
Tylko mam jedno pytanie. Zadam je tutaj, żeby nie tworzyć kolejnego tematu.
Skąd brać HR viewsy? Celowałem w smmstore.pro i dałbym sobie rękę uciąć, że jeszcze wczoraj miał wiele opcji to wyboru w tym viewsy "drip feed" o których pisał Klin.
Ale teraz w panelu nie ma prawie nic do youtube, a na innych panelach też panuje posucha i znaleść HR viewsy do YT ciężko albo są bardzo drogie.

http://top4smm.com ma na głównej stronie viewsy które nie są w horrendalnych cenach, ale zakładam, że po prostu ich nie zdjęli ze strony xD

To jakieś masowe problemy z YT? Jakie panele polecacie? w cenach poniżej 1$ za 1000k


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - kukiz87 - 13-07-2018 20:40

seoclerks zerknij , ja tam kupuje


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - nKaUasznikow - 13-07-2018 20:43

miałbyś może reffa z 5$ na seoclerks?

@edit polecasz jakieś konkretne ogłoszenie? jak z szybkością i jakością wyświetleń?


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - Shadecaster2 - 13-07-2018 21:33

na seoclerks ludzie biora wyswietlenia wlasnie z takich paneli jak smmstore ; P
ogólnie to duży problem jest z YT like od paru dni wszystkie like znikaja nawet ze stron takich jak addmefast
a z Viewsami nie wiem o co chodzi ale teraz tez widze jakies braki :o a jeszcze przed wczoraj zamawiałem 10k views za 1.2$ hmm


RE: Czy to ma sens? YT+HR views+LP+ogads - nKaUasznikow - 13-07-2018 21:38

chyba trzeba przeczekać, gdzieś znalazłem info, że yt miał jakiś update i wszyscy teraz mają problemy Sad

Pozwól, że zapytam, ale gdzie kupujesz tak tanie wyświetlenia YT i czy dobrze wybijają filmiki? zakładam, że nie sa HR?
Bo aktualnie powiedzmy 10$ za filmik z 10k views i paroma like i komentarzami mi się niezbyt kalkuluje w głowie przy np leadach z polski po 0.08
ale piszę to jedynie jako teoretyk. Jeśli możesz to rzuć nieco swiatła na ten temat laikowi