Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 Urywanie Nagród (Restock) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum UrwijNagrody.pl (/Forum-Forum-UrwijNagrody-pl-135)
+----- Dział: News (/Forum-News-136)
+----- Wątek: 2 Urywanie Nagród (Restock) (/Temat-2-Urywanie-Nagrod-Restock-15721)



2 Urywanie Nagród (Restock) - Marello - 28-10-2010 06:45

Cytat:II URYWANIE NAGRÓD 27.10.2010, 23:44
06.11.2010 odbędzie się II urywanie które będzie polegało na przepisaniu ciągu znaków w jak najkrótszym czasie. W celu uniknięcia problemów technicznych postanowiliśmy podzielić urywanie na trzy fazy, czyli:
- konta silver będą miały 30 min na przepisywanie ciągu znaków np od 10.30 - 11.00
- konta gold będą miały 30 min na przepisywanie ciągu znaków np od 13.00 - 13.30
- konta vip będą miały 30 min na przepisywanie ciągu znaków np od 15.30 - 16.00
UWAGA GODZINY PODANE SĄ DLA PRZYKŁADU I BĘDĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD GODZIN URYWANIA

- Użytkownicy z kontem Gold zostaną poinformowani o trzy godzinnym przedziale czasowym urywania nagród 24 godziny przed rozpoczęciem urywania nagród.
- Użytkownicy z kontem VIP zostaną poinformowani o godzinie urywania nagród 24 godziny przed rozpoczęciem urywania nagród.
- Informacja o urywania nagród dla kont VIP i Gold zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji do portalu.
- po kliknięciu guzika urwij nagrodę użytkownik zostanie przekierowany na stronę danej nagrody
- należy dokładnie przeczytać informację znajdujące się na danej stronie i kliknąć guzik „jestem gotów”, nastąpi przekierowanie użytkownika na stronę gdzie należy przepisać ciąg znaków w jak najszybszym czasie, czas zostaje liczony od wczytania strony z ciągiem znaków do poprawnego wpisania ciągu znaków i potwierdzenia guzika „urwijnagrodę”
- czasy wpisania można będzie sprawdzić w powiadomieniach,
- zawodnik z najlepszym czasem wygrywa nagrodę,
- jeżeli będzie dostępna więcej niż jedna sztuka z danej nagrody wygrywają kolejne osoby które uzyskały najlepsze czasy.
Zespół UrwijNagrody.pl

Nie mogę się doczekać będę polował na Samsunga Avila i najprawdopodobniej go sprzedamTongue Bo już taki posiadam.
Piszcie co będziecie zamawiać


RE: 2 Urywanie Nagród (Restock) - Krissu - 30-10-2010 21:08

Najprawdopodobniej takiego nie będzie. Tongue
ja na cokolwiek - na laptopa zbieram. ;]


RE: 2 Urywanie Nagród (Restock) - Marello - 02-11-2010 07:43

Może będzie albo iPod czy coś Tongue


RE: 2 Urywanie Nagród (Restock) - Boonys - 02-11-2010 09:06

Heh,ja chciałbym słuchawki Fatality,więc proszę nie bierzcie ich Tongue