Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie (/Temat-Dochodowa-grupe-Aliexpress-2-inne-w-gratisie-157200)



Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - Thinker - 10-07-2018 16:50

1.Nazwa przedmiotu : Grupa Aliexpress + 2 gratisowe grupy.
2.Opis przedmiotu :Przedmiotem sprzedaży jest grupa związana z programem partnerskim Aliexpress o łącznej ilości członków ~42 tyś. Grupa istnieje rok i dość sporo udało mi się na niej zarobić dotychczas. Niestety ostatnimi czasy nie mam w ogóle na nią czasu, a nie chciałbym aby ten potencjał się zmarnował. Moje zarobki i tak są słabe w porównaniu z tymi, które mógłbym mieć gdybym promował inne produkty, ale szczegóły tego wyjaśnię dopiero osobie, która zakupi grupę i ona sama zadecyduje czy będzie chciała działać w ten sposób.
Osobie, która zakupi grupę, daję dodatkowo dwie inne grupy tematycznie powiązane o łącznej ilości ~7 tyś osób.
Ogólny mój zarobek z grupy to ponad 14 tyś. (jeśli ktoś będzie chciał to wyślę PW z kwotami).
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt :PW/ GG.
5.Cena : 2500 zł - (możliwa negocjacja) (ze względu na to, że wiem, że kwota ta zwróci się w 3 miesiące, a przy promowaniu innych rzeczy niż ja, zwrócić się może jeszcze szybciej)
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - polskitrader - 11-07-2018 12:24

Można prosić na PW?


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - PremAccHack - 11-07-2018 13:31

A czasami fb nie ucina ostatnio zasięgów grup. Było coś na forum pisane na ten temat.


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - Thinker - 11-07-2018 14:50

Uciął już dawno ale da się to obejść. Smile


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - totmek - 12-07-2018 02:29

proszę wiecej informacji na pw


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - kowalo1308 - 12-07-2018 10:20

Proszę o link pw


RE: Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - Thinker - 16-07-2018 19:07

Sprzedane.


Dochodową grupę Aliexpress + 2 inne w gratisie - Majka - 17-07-2018 12:54

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.