Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media (/Temat-Copywriter-copywriting-pisanie-tekstow-artykulow-social-media-157183)

Strony: 1 2 3 4 5


Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 09-07-2018 21:29

Witam,

chętnie podejmę się pracy jako Copywriter - interesuje mnie praca zdalna. Oferuje pisanie tekstów/artykułów praktycznie z każdej dziedziny.
Opcja pisania kilku tekstów tygodniowo nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci zredagować tekst na stronę internetową, bloga czy jakiekolwiek inne fora, skontaktuj się ze mną - rozważę każdą propozycje.
Teksty piszę sumiennie i zawsze na czas. 'Portfolio' w przypadku zainteresowania mogę podesłać w wiadomości prywatnej.

Oferta obejmuje:

- Proste teksty niewymagające wcześniejszego researchu oraz wgłębienia w temat
- Opisy stron www (w tym Landing Page) teksty umieszczane na portalach, stronach firmowych i serwisach tematycznych
- Opisy produktów (1000 znaków) – artykuły o charakterze reklamowym, mające ogromny wpływ na wzrost pozycji portali w wyszukiwarkach internetowych
- Teksty SEO ogólne, z podanymi słowami kluczowymi, skonstruowane pod pozycjonowanie
- Teksty SEO ogólne, bez podanych słów kluczowych, skonstruowane pod pozycjonowanie
- Artykuły na blogi
- Teksty użytkowe (listy gratulacyjne, zaproszenia, listy kondolencyjne)
- Teksty zapleczowe – proste a jednocześnie odpowiednio nasycone słowami kluczowymi
- Rozprawki, eseje, recenzje, prace semestralne i inne studenckie prace zaliczeniowe
- Korekta tekstu
- Redagowanie tekstu – w tym parafrazowanie tekstu, ochrona antyplagiatowa ( ewentualne sprawdzanie programem antyplagiatowym na koszt klienta)
- Hasła reklamowe

Zapraszam do kontaktu.


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - Apps - 09-07-2018 22:17

Proszę o portfolio na PW


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 10-07-2018 09:05

(09-07-2018 22:17)Apps napisał(a):  Proszę o portfolio na PW
Napisałem wiadomość Smile


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 22-07-2018 10:09

UP.


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 13-08-2018 21:35

Oferta aktualna, chętnych zapraszam do kontaktu Smile


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - Dzonyy - 20-08-2018 14:53

Ja również poproszę portfolio oraz cennik na priv Smile


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 21-08-2018 21:11

(20-08-2018 14:53)Dzonyy napisał(a):  Ja również poproszę portfolio oraz cennik na priv Smile
Poszła wiadomość Wink


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 03-09-2018 08:40

UP.


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - nunek07 - 12-09-2018 13:06

Cały czas aktualne, zapraszam Smile
Oferta obejmuje:

- Proste teksty niewymagające wcześniejszego researchu oraz wgłębienia w temat
- Opisy stron www (w tym Landing Page) teksty umieszczane na portalach, stronach firmowych i serwisach tematycznych
- Opisy produktów (1000 znaków) – artykuły o charakterze reklamowym, mające ogromny wpływ na wzrost pozycji portali w wyszukiwarkach internetowych
- Teksty SEO ogólne, z podanymi słowami kluczowymi, skonstruowane pod pozycjonowanie
- Teksty SEO ogólne, bez podanych słów kluczowych, skonstruowane pod pozycjonowanie
- Artykuły na blogi
- Teksty użytkowe (listy gratulacyjne, zaproszenia, listy kondolencyjne)
- Teksty zapleczowe – proste a jednocześnie odpowiednio nasycone słowami kluczowymi
- Rozprawki, eseje, recenzje, prace semestralne i inne studenckie prace zaliczeniowe
- Korekta tekstu
- Redagowanie tekstu – w tym parafrazowanie tekstu, ochrona antyplagiatowa ( ewentualne sprawdzanie programem antyplagiatowym na koszt klienta)
- Hasła reklamowe


RE: Copywriter, copywriting, pisanie tekstów, artykułów, social media - Legionista93 - 17-09-2018 10:52

Polecam kolegę, potrzebowałem tekstów na stronę. Szybkie wykonanie Smile