Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta YouTube bez weryfikacji telefonicznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Konta YouTube bez weryfikacji telefonicznej (/Temat-Konta-YouTube-bez-weryfikacji-telefonicznej-157181)



Konta YouTube bez weryfikacji telefonicznej - ZhuC - 09-07-2018 21:05

Witam, czy jest jakiś sposób, aby po założeniu konta na YouTube zakładać "podkonta" na tym samym mailu bez weryfikacji telefonicznej? Dodam, że mam dwa gmaile na których jest po 100 kont na youtube, zacząłem zakładać nowe maile i robić nowe konta na YT ponieważ ludzie chcieli kupić więcej aktywności, jednak w pewnym momencie po 10 kontach wyskoczyło okienko o weryfikacji przez sms, niestety mój numer został użyty zbyt wiele razy. Numery znalezione w internecie na różnych stronach również w większości zostały użyte zbyt wiele razy. Tutaj pytanie - da się to jakoś obejść? Czy np. VPN - użycie innego, zagranicznego adresu IP pomoże? Chciałbym kupić jakiś dobry VPN ale boję się, że nie będzie działać zmiana adresu i pieniądze wyrzucę w błoto.


RE: Konta YouTube bez weryfikacji telefonicznej - Xanter98 - 09-07-2018 22:50

Nie lepiej kupic weryfikacje za grosze?