Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Serkownik - 15-08-2018 20:33

to bedzie gra tylko www czy na telefony aplikacja ? bo wyglada kozacko i bardziej z aplikacja mi sie kojarzy Big Grin


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 15-08-2018 21:51

(15-08-2018 20:33)Serkownik napisał(a):  to bedzie gra tylko www czy na telefony aplikacja ? bo wyglada kozacko i bardziej z aplikacja mi sie kojarzy Big Grin

Tworzenie aplikacji rozpocznie się po zarobieniu czegoś przez wersję przeglądarkową Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 17-08-2018 21:13

#16
Nowe tło, przedmioty, podział miasta

17.08.2018

Wiem, że i tak przejdziecie od razu do grafiki, ale mimo to zapraszam do zapoznania się z małym opisem tego co zmieniło się w naszym Vinest:

1. Dodałem 5 kolejnych przedmiotów.
2. Oprogramowałem warunkowe zakładanie itemków (możliwe zakładanie tylko w odpowiednie miejsca).
3. Pojawiło się nowe, graficzne jednak stonowane tło.
4. Rozdzieliłem miasto na 2 sekcje.

[Obrazek: ViGaUyL.jpg]

Uwaga!

W najbliższym czasie pojawi się opcja pracy w kopalni złota. Zapraszam wszystkich górników, ponieważ im więcej tego surowca uda się nakopać do premiery tym lepsze nagrody pojawią się w grze.



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - piotrgk4 - 17-08-2018 22:45

@[Styler] Kurde wygląda naprawdę spoko. Sam robisz grafiki? Wyglądają nieziemsko i trafiają idealnie w mój gust Smile Uwielbiam gierki przeglądarkowe i w sumie wszystko stestowałem z polskiego rynku dlatego chętnie się przyjrzę produkcji jak wyjdzie i na pewno dam jakiś feedback.

Trzymam kciuki że wszystko fajnie wyjdzie.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 18-08-2018 00:09

(17-08-2018 22:45)piotrgk4 napisał(a):  @[Styler] Kurde wygląda naprawdę spoko. Sam robisz grafiki? Wyglądają nieziemsko i trafiają idealnie w mój gust Smile Uwielbiam gierki przeglądarkowe i w sumie wszystko stestowałem z polskiego rynku dlatego chętnie się przyjrzę produkcji jak wyjdzie i na pewno dam jakiś feedback.

Trzymam kciuki że wszystko fajnie wyjdzie.

Dzięki. Takie opinie są bardzo motywujące. Grafiki kupuję w różnych miejscach, sam je dobieram, czasem przekształcam żeby lepiej pasowały do koncepcji gry.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - piotrgk4 - 18-08-2018 00:15

@[Styler] Jak będą testy to jestem chętny Smile


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 18-08-2018 01:54

Jakie dokładnie będą opcje premium do kupowania za realną walutę? W sensie co będą dawały graczowi w grze?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - PremAccHack - 18-08-2018 07:54

Jeśli dobrze to rozegrasz reklama, dodanie jakiegoś premium do gry które nie koniecznie trzeba kupić. I będą nagrody po każdym sezonie gry. Możliwość gry na smartfonie to myślę że gra będzie naprawdę popularna.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 18-08-2018 11:13

(18-08-2018 01:54)Captain napisał(a):  Jakie dokładnie będą opcje premium do kupowania za realną walutę? W sensie co będą dawały graczowi w grze?

Generalnie będą ułatwiały nieco rozgrywkę. Pokażę gdy będą już gotowe jak z resztą przy każdym z modułów.


Cytat:Jeśli dobrze to rozegrasz reklama, dodanie jakiegoś premium do gry które nie koniecznie trzeba kupić. I będą nagrody po każdym sezonie gry. Możliwość gry na smartfonie to myślę że gra będzie naprawdę popularna.

Liczę na waszą pomoc w reklamie - wprowadzony zostanie system poleconych. Co do gry na smartfonie to robię grę sam, a stworzenie jej wymaga na prawdę wiele czasu, energii i gotówki dlatego wersję mobilną zacznę robić wtedy, gdy zobaczę że zainteresowanie grą jest na prawdę fajne Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - EfectiveWork - 18-08-2018 11:16

@[Styler] czy wcześniej podejmowałeś już próby stworzenia gry ? Czy jest to Twój debiut ?