Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amazon Gift Card [Francja] na Paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Amazon Gift Card [Francja] na Paypal (/Temat-Amazon-Gift-Card-Francja-na-Paypal-157169)



Amazon Gift Card [Francja] na Paypal - Narutek - 09-07-2018 10:24

Witam mam na stanie nowiutki , wręcz świeżutki jak bułeczki z Lidla Amazon gift card do Amazon.fr o nominale 20 euro. Wymienię go z miłą chęcią na Paypal'a

20 Euro za 19 euro! Smile

Co do przekazania kodu. Jeśli jesteś zaufanym użytkownikiem forum (Staż/komentarze) To wyślę pierwszy kod jeśli zaś nie masz stażu ,a co najbardziej jesteś nowym użytkownikiem forum wtedy nie otrzymasz kodu kiedy ja nie otrzymam pieniędzy na paypalu. Proste jak drut.

Nie interesują mnie.

-Prepaidy do innych portali
-Przelewy bankowe (Wyjątek jeśli chcesz załatwić sprawę przez allegro)
-Btc i inne opcje płatności.

Jest również możliwość wystawienia aukcji na allegro i płatność payu. Smile Zapraszam więc!


Amazon Gift Card [Francja] na Paypal - MaLiN - 06-09-2019 16:56

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.