Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
USA fake konta fb, pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: USA fake konta fb, pytania (/Temat-USA-fake-konta-fb-pytania-157162)



USA fake konta fb, pytania - bitcoinmaster - 08-07-2018 17:17

Witam, mam zamiar porobić konta na FB zagraniczne, target USA. Aby uniknąć bana chcę żeby FB myślał, że jestem 100%-owym amerykańcem Big Grin

Wiem, że przyda się USA vpn, najlepiej IP stałe. Czy znacie jakiegoś taniego providera takiego IP?
Druga sprawa - weryfikacja tel - zapewne weryfikowanie polskim tel też ma wpływ na wiarygodnosc w oczach FB mimo vpn, co może skutkować banem. Czy macie jakiś pomysł jak tanio moge uzyskać własne numery USA? Czytałem o google voice, daje numery USA, ale trzeba potwierdzic numerem USA i takie wirtualne nie są przepuszczane, przynajmniej nie moge takiego znaleźć

Zależy mi żeby te konta były długo, tymczasowe numery odpadają bo ktoś może później takie konto ukraść

Jak ktoś ma doświadczenie w temacie będę wdzięczny, pozdrawiam


RE: USA fake konta fb, pytania - Krissu - 08-07-2018 17:29

Weryfikacja SMS numerem z USA - sprawdź textnow.com. Dzierżawa numeru jest darmowa, a okres trwania ~2tyg.