Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co ten FB znowu wymyślił. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Co ten FB znowu wymyślił. (/Temat-Co-ten-FB-znowu-wymyslil-157150)



Co ten FB znowu wymyślił. - artzarab - 07-07-2018 18:31

Jak w temacie.

Pomóżcie ludzie dobrego serca Smile

Mam dwie grupy, w każdej z nich ponad 10k ludzi. I od jakiegoś tygodnia zasięgi w grupach prawie zerowe Undecided . Co może być tego przyczyną? Pierwszy raz mi się to zdarza na taką skalę. Wcześniej łapałem bany na strony którymi postowałem w grupach ale nigdy aż tak. Strony nie mają już banów (zamieszczając na stronach zasięgi mam fajne) ale w grupie cmentarz.

Pomocy!!!


RE: Co ten FB znowu wymyślił. - noomak - 23-07-2018 21:56

Ruszyło się coś w grupach, czy dalej lipa?


RE: Co ten FB znowu wymyślił. - artzarab - 31-07-2018 19:34

Trochę się ruszylo ale szału nie ma. Dostalem po prostu bana na grupę i zasiegi były zerowe. Grupa około10k zasięgi po 24h w zależności od posta około 1k. Grupa co jakiś czas napędzana postami dyskusyjnymi...dziennie dołącza około 20 osób...a zasięgi ciągle na jednakowym poziomie. Czy wartości 10% nie da się przeskoczyć? Absolutnie żaden post nie osiągnął nawet zasięgu 40%.
Ktoś coś?