Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fałszywość znajomych jak ich rozróżnić? podział pracy skupienie się na 1 rzeczy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fałszywość znajomych jak ich rozróżnić? podział pracy skupienie się na 1 rzeczy? (/Temat-Falszywosc-znajomych-jak-ich-rozroznic-podzial-pracy-skupienie-sie-na-1-rzeczy-157144)



Fałszywość znajomych jak ich rozróżnić? podział pracy skupienie się na 1 rzeczy? - kacper5724825 - 07-07-2018 11:59

Siema,Ostatnio miałem pewno refleksje na temat znajomych kolegów przyjaciół od dłuższego czasu znajomi zaczynają się do mnie odzywać tylko jak coś chcą albo jak nie maja do kogo wyjść to wtedy sobie przypominają o mnie nie wiem czy ktoś z was czegoś takiego dzoswiadczyl czy nie ale tez zawsze w towarzystwie innych się zemnie naśmiewają chyba ze maja jakiś interes to wtedy jest wszystko git i teraz zastanawiam się jak odciąć się od takich kolegów już nie wiem sam czy mam być tacy jak oni ze tylko odzywać się jak będę czegoś chciał czy porostu zostać typem samotnika albo w jaki sposób znalesc nowych znajomych nie wiem mam ich jakoś selekcjonować na takich z którymi robię biznesy i z takimi co się trzymam czy jak
w dodatku ostanio oszukał mnie mój "przyjaciel" na pieniądze z którym znam się od dziecka... możne już dość smucenia o sobie, chce się teraz skopić w 100% na tworzeniu biznesu i chce znaleźć znajomych którzy mnie w tym wesprze chce znaleźć ludzi z tej samej gliny co ja ale często się zastanawiam czy jeszcze tacy są macie możne jakieś rady jak rozróżnić fałszywych od tych prawdziwych



w dodatku ostatnio nie wiem czym mam sie zając za dużo jest rzeczy w internecie na których można zarabiać nie wiem czy mam się skopić na 1 rzeczy czy mam to jakos podzielić nie wiem nawet jak to wybrać najchętniej to bym zrobił wszystko naraz ale nie starczy mi na to wszystko czasu nie wiem jak mam to wszystko zorganizować, czy mam zrobić tak ze jak jedno już skończę to mam sie zabrać za następna braże.