Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! (/Temat-PayPal-brak-mozliwosci-wyplaty-pieniedzy-157135)



PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Skilleq - 06-07-2018 20:48

Witam.

Kilka dni temu założyłem konto PayPal na USA pod wypłatę środków z serwisów partnerskich. Do konta podłączyłem nawet kartę płatniczą (VCC) i zweryfikowałem ją. Dostałem na te konto przelew w wysokości 40$, jednak gdy próbuję wypłacić te pieniądze na moje główne konto pojawia mi się komunikat widoczny poniżej. Miał ktoś podobnie? Jakieś rozwiązania? :/
[Obrazek: paypal.png]


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Xanter98 - 06-07-2018 20:54

Zaloz konto na dane z PL. A jak chcesz US to kup gotowe. Chyba, ze to problem karty.


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Skilleq - 06-07-2018 20:54

A, i od razu przepraszam za taki spam postami, a dokładnie komentarzami pod reput za ref, ale wszystko po to bym miał możliwość wystawiania postów w dziale "Kupię/Sprzedam" a przy okazji zyskać kilka reputów. Zajmuję się sprzedażą kont PayPal PL oraz karty VCC, chce się tutaj ogłosić. Mam pozytywne opinie na innym forum Big Grin


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Skilleq - 06-07-2018 20:56

(06-07-2018 20:54)Xanter98 napisał(a):  Zaloz konto na dane z PL. A jak chcesz US to kup gotowe. Chyba, ze to problem karty.

Wiem, że mogę założyć konto PL bo robię to już dłuższy czas na zamówienie. Nigdy nie było żadnego problemu z kontami, a na pewno nie jest to problem karty Wink


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - xdax1 - 06-07-2018 21:08

Może to tylko chwilowy problem? Czasem tak jest.


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Skilleq - 06-07-2018 21:18

(06-07-2018 21:08)xdax1 napisał(a):  Może to tylko chwilowy problem? Czasem tak jest.

3 dzień tak mam :/


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Artinesse - 06-07-2018 22:18

Też tak miałam na polskim koncie. Pomogło kompletne zweryfikowanie konta paypal czyli dodanie konta bankowego, karty debetowej i korzystanie z aplikacji paypalowej. Obecnie nie ma problemów, wszystko działa.


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Skilleq - 06-07-2018 22:25

(06-07-2018 22:18)Artinesse napisał(a):  Też tak miałam na polskim koncie. Pomogło kompletne zweryfikowanie konta paypal czyli dodanie konta bankowego, karty debetowej i korzystanie z aplikacji paypalowej. Obecnie nie ma problemów, wszystko działa.

To nie dobrze, bo konta bankowego nie mam do tego konta ;/


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Artinesse - 06-07-2018 22:31

Myślę, że to nowe zabezpieczenia na paypalu. Ostatnio dużo zmienili u siebie. Blokują wypłaty na konta bankowe, opcje wysyłania pieniędzy jako prezent i naliczają śmieszne prowizje. Takie nakładanie bana na konto. Kiedyś jak z nimi pisałam tłumaczyli, że nakładają takie ograniczenia na dane konto wtedy kiedy według nich dochodzi do nadużycia z strony użytkownika. Raz dostałam od nich ostrzeżenie, że zablokują mi opcje wysyłania pieniędzy jako prezent ponieważ za dużo otrzymuję przelewów wysłanych bez prowizji. Obyło się bez bana na szczęście, ale trzeba uważać. Szukają do czego się przyczepić.


RE: PayPal - brak możliwości wypłaty pieniędzy! - Hybrid1990 - 06-07-2018 23:05

Chyba coś ci pisałem ostatnio na temat twojej obecności na tym forum?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.