Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-157116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 06-11-2018 08:35

Ogads

[Obrazek: yx1rVb9.png]
Jeszcze tylko 10x tyle Big Grin

Forex
Dzisiejsze zagranie z decyzji ws. stóp procentowych dla dolara Australijskiego.

[Obrazek: 2EnNNYi.png]

Było to zagranie odpalone z automatu (nie chciało mi się wstawać o 4:30 Undecided)
Profit 2,90$


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - GelO - 06-11-2018 11:42

Miałeś styczność z forexem wcześniej czy dopiero z poradnika Ropsonta? Szczerze właśnie zastanawiam się nad zakupem ale jestem praktycznie zielony w te klocki Big Grin
Swoją drogą jak utrzymasz obecny progres to ta 100 nie długo będzie nie w złotówkach a dolarach! Wink Powodzenia!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 06-11-2018 12:42

@[GelO] Byłem kiedyś na szkoleniu z Forexa, przy czym ogarniczało się to bardziej do pojęć i ogólnych informacji. Właściwie to gram tylko pod strategię Roberta, na demo się sprawdziła, więc na real stawkach też powinna Big Grin
Jak nie miałeś wcześniej do czynienia to polecam dłużej poćwiczyć na demo i przeanalizować poprzednie sytuacje.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 09-11-2018 22:15

Ogads

[Obrazek: 2yKM5oq.png]

Właściwie ostatnie dni to stagnacja na poziomie 40 impressions, ale poza testami z IG nic nie zrobiłem w tym kierunku. Obecnie testuję przeróżne proxy, konfiguracje, działania, linki.
W walce z algorytmami banującymi wszystko sprowadza się do tego, aby zachowanie było jak najbardziej naturalne. Jestem już blisko, a nawet bardzo blisko idealnej konfiguracji, a wtedy pozostanie jedynie skalować.


Forex

Ostatnie 3 zagrania rozkminiałem dlaczego pozycja po otwarciu automatycznie jeszcze w tej samej sekundzie się zamyka (na minusie oczywiście). Jak się okazało przyczyną była nowa wersja oprogramowania, które zamyka wszystkie transakcje nawet na innych parach. Straciłem kilka dolarów, ale całe szczęście, że nie zdarzyło się to na dużej stawce.
Piszę o tym, bo może ktoś może mieć podobny problem - a jak wiadomo lepiej uczyć się na cudzych błędach Smile

Kącik rozwojowy






RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 14-11-2018 20:43

Ogads

[Obrazek: pyMMbMw.png]

Stosunek clicks do impressions to mniej niż 1/3, ale mam nadzieję, że to ze względu na moje kombinacje z ofertami Big Grin
Forex

Nie grałem nic od ostatniego wpisu, mało wydarzeń, a jak były to przegapiłem.
Na jutro się kroją 2 także postaram się je wrzucić w ten post.

Kącik rozwojowy






RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Dolce Kabona - 14-11-2018 21:13

Ogarnij, że 20 minut przed Tobą napisałem posta w swoim dzienniku dokładnie o tym samym RolleyesRolleyes
Kurde, dziwne to wszystko. Może była jakaś wina po stronie Ogads i na przykład oferty się nie wyświetlały, więc ludzie nie klikali bo nie mieli w co?
Są tu jacyś zarabiacze na Ogads? Sprawdźcie jak sytuacja wyglądała tego dnia u was.

Spoko te Twoje filmiki, lubię takie klimaty motywacyjno-rozwojowe. Powodzenia i pozdro


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 15-11-2018 01:53

Forex

[Obrazek: M8p16Xc.png]

Warto było czekać do 1:30, zagranie na parze AUDCAD.
Ciut za szybko zamknąłem pozycję, ale wolałem już pozostać przy pewnym zysku Big Grin

Profit 22,23$


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Obamakiller - 15-11-2018 18:48

Jaki lot jak stawkujesz przy jakim kapitale i jaka dzwignia pozdrawiam Smile


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 15-11-2018 20:29

@[Obamakiller] Są to zagrania strategią Ropsonta. Obecnie moja stała stawka to ~10$, gram zawsze max lot -0.01, a dźwignia 1:500.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 24-11-2018 15:34

Forex

Strasznie mało wydarzeń w ostatnim czasie. Wczorajsze zagranie:

[Obrazek: IbwELVz.png]

Zagranie na AUDCAD, pozycja odpalona ręcznie.
Nieciekawa sytuacja, gdyż w tym samym czasie były publikacje różnych wyników i jedne wyniki okazały się lepsze, a drugie gorsze.

Profit 7,86$