Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-157116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - VoreCC - 16-09-2018 09:08

Masz może jakieś dobre źródło wyświetleń na YouTube?


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Bartezx1997 - 18-09-2018 21:31

(16-09-2018 09:08)VoreCC napisał(a):  Masz może jakieś dobre źródło wyświetleń na YouTube?

@[VoreCC]
Na tę chwilę testuję różne źródła z seoclerks, wydaje mi się, że na smm nie ma co liczyć na razie.

P.s. Widziałem cię przed chwilą na chacie Ogads ;D

------------------------------------------------------------------------
Co u mnie. Wczoraj wyczyściłem telefon do ustawień fabrycznych, żeby się "odciąć" od ciągłego sprawdzania social mediów, Facebooka i Youtube szczególnie. Czas jaki codziennie marnujemy na przeglądnie tego "contentu" jest niewyobrażalny.

Zainstalowałem aplikacje (polecam):
habits (śledzenie nawyków)
evernote (notatnik)
glip (organizacja zadań)

Na chwilę obecną dostosowuję generatory (wygląd), aby były jak najbardziej zbliżone do niszy, co mam nadzieję wpłynie na lepszą konwersję.

W międzyczasie testuję jeszcze jedną metodę z Instagramem (nie daje mi to spokoju, że zarabiałem już po 5$ dziennie, a nie mogę tego przeskalować Undecided), na dniach dam znać jak rezultaty.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Bartezx1997 - 27-09-2018 18:26

Hej, ho. Witam ponownie Big Grin
Sporo się zmieniło w moim podejściu do zarabiania, a mianowicie staram się teraz maksymalnie skupić na działaniu, wcześniej większość czasu traciłem na czytaniu przeróżnych forów, metod itd. Ale czy ma to sens? Myślę, że mam już wystarczającą wiedzę, aby osiągnąć spore rezultaty, ale do tego wszystkiego trzeba DZIAŁANIA.

Wszystko za sprawą książki, którą aktualnie czytam i polecam jeśli komuś brakuje samodyscypliny:

[Obrazek: JpVhGSi.jpg]

W następnej kolejności wlatuje Anthony Robbins - "Unlimited Power"

Chwilowo wstrzymałem działania dot. Ogads na rzecz mojego nowego sposobu zarobku, który jest whitehat.
Jest to program partnerski, ale niestety nie mogę więcej zdradzić ze względu na to, że sposób mógłby się szybko wypalić.

Przez ostatnie 4 dni udało mi się zarobić
760zł

Cieszę się jak dziecko, bo to pierwszy taki rezultat po powrocie do earningu.




W ostatnim czasie zakupiłem także poradnik użytkownika Ropsont, dotyczący strategii Forex.
Póki co gram na demo, ale 3/3 zajęte pozycje okazały się trafne.

Do następnego!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - danoneksss - 27-09-2018 19:45

Nooo ładny wynik Wink
Ciśnij po więcej!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Bartezx1997 - 02-10-2018 10:56

Podsumowanie miesiąca - Wrzesień


Program partnerski
850zł

Ogads

8,23$
[Obrazek: rat4yq.jpg]

Cinstaller
2,17$
[Obrazek: v3qdt1.jpg]

Powoli do przodu Big Grin Myślę, że październik zamknie się z lepszym wynikiem. Utrzymuję się z pracy zdalnej, dlatego zarobione pieniądze odkładam na inwestycje forex i przyszły biznes e-commerce.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 09-10-2018 19:50

1-9 Październik


Program partnerski
800zł

Ogads

4,89$

Cinstaller
2,15$

Właściwie od początku miesiąca zarobiłem już prawie tyle co przez cały wrzesień, więc jest dobrze Cool
Większość czasu poświęcam na promowanie programu partnerskiego (metoda pewnie się wypali za 2 miechy, ale i tak worth) i powoli ruszam z PPI, myślę, że jakieś sensowne efekty pojawią się na początku przyszłego roku.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 20-10-2018 23:12

10-20 Październik


Program partnerski
500zł


[b]Forex - demo

Żeby nie było zbyt nudno będę wklejał także moje zagrania w oparciu o strategię Ropsonta Lol
Poniżej udane zagranie na parze AUDCAD przy odczycie danych dla dolara kanadyjskiego. Pozycję otworzyłem 20s za wcześnie, ale mimo to przyniosłaby spory profit.
Sugerowałem się tutaj prognozami oraz ostatnimi świecami przed odczytem.

[Obrazek: s3aLBEC.png]

Cały czas ćwiczę na demo, niedługo przeniosę się już na realny rachunek z małymi stawkami.


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 29-10-2018 11:28

Forex
Zaczynam grać na małych stawkach, wpisałem sobie do kalendarza wydarzenia na najbliższy tydzień:

[Obrazek: nf1h00.jpg]


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Dolce Kabona - 29-10-2018 22:27

Elegancko!!! Cieszę się, że dołączyłeś do wyzwania Smile Raportuj na bieżąco, będę śledził Smile Pozdro i powodzenia!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - różne metody zarobku - Bartezx1997 - 02-11-2018 09:17

[Obrazek: VErotmH.png]


Powoli do przodu Cool