Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-157116)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Bartezx1997 - 13-07-2018 21:28

Mały updacik Big Grin
Nie wrzucam póki co zarobków, bo jakieś grosze z starych kont z IG wpadają.

Powoli ogarniam jak nagrywać i przerabiać filmiki w After Effects, tak, żeby wyglądały w 100% prawdziwie i przede wszystkim wzbudzały zaufanie. Zastanawiam się jeszcze co z dźwiękiem.. może warto wynająć kogoś z Amerykańskim akcentem do nagrania głosu do filmiku?

Na dniach ruszam z nagrywaniem już docelowych filmów + jak opanuję to do perfekcji zacznę oferować usługi fake proofes na zagranicznych forach.

Do porannej kawki przeglądam portale związane z mobile games, co by być na bieżąco :-)

Stay tuned!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Bartezx1997 - 20-07-2018 16:14

Wiem, że tak średnio ciekawie wygląda ten dziennik, ale myślę, że z czasem jak wrzucę screeny zarobków się rozkręci Big Grin

After Effects i montaż myślę, że opanowałem już na względnie dobrym poziomie (sam bym uwierzył w taki fake proof Big Grin).

Póki co wrzuciłem 3 filmy z których wpada po 1-2$ dziennie.

Wykupiłem kilka dni temu dostęp do MyTrafficResearch, póki co nie żałuję, bo moja wiedza z seo była niezbyt wielka, a tutaj jest masa wiedzy. Oglądam filmy i robię notatki co by mieć wszystko uporządkowane Big Grin

Docelowo planuję skupić się na YT + SEO.

Miłego dzionka ;D






RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - mklop111 - 20-07-2018 16:49

Gdzie kupujesz wyświetlenia jeśli mogę wiedzieć Big Grin


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Crausher - 20-07-2018 17:11

Dobrze że już ci wpadają jakieś leady, z czasem będzie na pewno więcej Smile

Podbijam pytanie mklop111 Big Grin


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - lighter18 - 20-07-2018 22:06

Super dziennik, bardzo fajnie się czyta Smile


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube - Bartezx1997 - 05-09-2018 19:44

Witam ponownie, po prawie dwumiesięcznej przerwie od wpisów Lol

W tym czasie byłem na urlopie i głównie zgłębiałem wiedzę SEO (Mytrafficresearch). Przejrzałem prawie wszystkie filmy (uwierzcie mi, że jest tego ogrom), zapisywałem oczywiście notatki co by mieć najważniejszą wiedzę pod ręką.

Pomyślałem, że przechodząc do działania będę na bieżąco opisywał co i jak robię.
Myślę, że dzięki temu dziennik będzie troszkę ciekawszy, wpisy bardziej regularne, a ja bardziej zdyscyplinowany.
Celowo używam słowa zdyscyplinowany, a nie zmotywowany, bo motywacja jest jak wiatr zawieje - raz jest, raz jej nie ma i moim zdaniem nie warto na niej polegać.



To do list
  • Wykupić hosting - myślę, że będzie to hosting SEO (różne IP), może się przydać w przyszłości
  • Wykupić 10 domen, każda na inną niszę (dla testu będą to nisze o różnej popularności) - przy wyborze nisz sugeruję się AppAnnie, Liczba filmów Youtube / wyników Google, Google Trends, Google Keywords Planner, Keyword Revealer
  • Przejrzeć co nowego na naszym kochanym forum, BHW i Cpa Elites







RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Lanserek - 05-09-2018 19:56

Powodzenia! Widzę, że mamy zbieżne myślenie w wielu kwestiach. Smile


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Mezir - 06-09-2018 14:19

Powodzenia!


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - gangsterparty - 08-09-2018 10:21

Polecam kupić jedną domenę i potem robic subdomenki. Sam tak robiłem jak zarabiałem na Ogads+YT. Wtedy wyciągałem po 7-15$ dziennie przy 4-6 filmach Smile

Myślę nad powrotem do Ogads xd


RE: Iść, iść, iść uparcie do przodu - Ogads + Youtube / SEO - Bartezx1997 - 15-09-2018 15:46

Wiiitam! Big Grin


Wykupiłem hosting i kilka domen na namecheap.
Nie wiem czy wspomniałem, ale na początku zamierzam trzymać się tematyki hacków.


Ogólny plan działania wygląda tak, aby dla każdej niszy:
  • stworzyć stronę na WP z wartościową treścią (opis główny + min. 5 artykułów wg wytycznych seo), a z niej link do generatora (zastanawiam się jeszcze czy generator postawić na taniej osobnej domenie typu .pw / .pro czy po slashu)
  • stworzyć generator jak najbardziej wpasowany w niszę
  • stworzyć 3-5 różnych filmów na Youtube, każdy z osobnego kanału/konta, z watermarkiem i linkiem w komentarzu bezpośrednio do generatora, do tego ok. 15 fake comments i jeśli działają like? to ok. 1k like

Co do YT. Na chwilę obecną nie będę nagrywać widoku na ręce + telefon, dlatego będzie to obraz telefonu wstawiony w środek filmu. Pogadankę w jęz. angielskim spróbuję dogrywać sam, zobaczymy jak wyjdzie beka


Sytuacja na Ogads wygląda tak, że wpada po ~2$/day.
[Obrazek: Ab1YTKL.png]


W międzyczasie przeglądam biznesy na https://exchangemarketplace.com/ oraz https://flippa.com
W przyszłości na pewno chcę się zająć E-commerce, ale na to trzeba trochę kapuchy Big Grin

No i szukam kolejnej książki z zakresu rozwoju do kupienia. Może ktoś z was coś poleci? Huh