Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapomniana gra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zapomniana gra (/Temat-Zapomniana-gra-157113)



Zapomniana gra - hexloip - 05-07-2018 14:24

1.Nazwa przedmiotu : Gra przeglądarkowa
2.Opis przedmiotu : Sprzedam autorski projekt gry przeglądarkowej. Przychód w 2 miesiące to +/- 6.000 PLN. (BEZ REKLAMY) Czemu zapomniana? Gdyż od dłuższego czasu, nie zajmuje się update projektu. Codziennie ktoś się zaloguje, także la osoby która ma czas na reklamę i dbanie o kontakt z graczami - na pewno będzie stanowić dodatkowe źródło dochodu.

- Gra
- Forum
- Pliki gry
- Baza danych
- Grafika
- Prawa autorskie

3.Zdjęcia : po kontakcie priv.
4.Kontakt : priv
5.Cena : 1.000 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


RE: Zapomniana gra - piotrgk4 - 05-07-2018 15:02

W 2 miesiące strona robi 6k zł a ty sprzedajesz ją za 1k? Coś mi tutaj nie pasuje...


RE: Zapomniana gra - hosezbsk - 05-07-2018 15:11

Nie mam pojęcia po co sprzedajesz Grę przeglądarkową skoro zarabia ponad 6 k ?Smile Dla mnie gdzieś musi byc tu haczyk


RE: Zapomniana gra - hexloip - 05-07-2018 15:14

(05-07-2018 15:11)hosezbsk napisał(a):  Nie mam pojęcia po co sprzedajesz Grę przeglądarkową skora zarabia ponad 6 k ?Smile Dla mnie gdzieś musi byc tu haczyk

Hej, jak napisałem - gra jest zaniedbana, nie miałem czasu na jej rozwój oraz reklamę. A wszystkie dochody o których wspomniałem, zostały wygenerowane w 2 miesiące od startu, gdy jeszcze się nią zajmowałem. (aktualizacje, kontakt z graczami, support). Aktualnie od 2 miesięcy leży i kuleje.


RE: Zapomniana gra - radek0389 - 05-07-2018 15:15

Napisał przychód, może zysk na czysto to ~ 200 zł.


RE: Zapomniana gra - hexloip - 05-07-2018 15:16

(05-07-2018 15:15)radek0389 napisał(a):  Napisał przychód, może zysk na czysto to ~ 200 zł.

Obecnie jest zerowy, cena podana za autorski silnik, nie żaden przerabiany z chomikuj czy gammo. Projekt przeznaczony dla osób, które włożą w niego troche czasu. Ew, dla takich, którzy mają pojęcie o dobrej reklamie.


RE: Zapomniana gra - loryn222 - 05-07-2018 16:08

Chcesz sprzedać grę bez opisu co to za gra z suchymi faktami co zawiera gra wyliczone w podpunktach .

Równie dobrze mogłeś napisać ze jest to autorski silnik do gry ala golden twons czy jakos tak .

Na dodatek bez zdjęć i tylko na pw to ciężko uwierzyć i wszyscy będą nieufni .

Gra zarabia okolo 6000zl w pierwsze dwa miesiące a później twórca ja odstawia na półkę to odrazu pojawia sie pytanie czy aby to nie jest to gra zarabiającą jak wielkie giganty czyli np. Plemiona na sprzedaży Golda lub czegos innego , czy może gra jest jednak inwestycyjna jak ruskie gry a twórca sie z tego wycofał w dobrym momencie zarabiając te 6000zl .

Dopóki nie będzie dokładniejszego opisu co to za gra to nikt ci jej nie kupi oraz czemu sam nie zrobisz poprostu nowej edycji by zarobić kolejne 6000 zl w kolejne 2 miesiące ?


RE: Zapomniana gra - hexloip - 05-07-2018 16:18

(05-07-2018 16:08)loryn222 napisał(a):  Chcesz sprzedać grę bez opisu co to za gra z suchymi faktami co zawiera gra wyliczone w podpunktach .

Równie dobrze mogłeś napisać ze jest to autorski silnik do gry ala golden twons czy jakos tak .

Na dodatek bez zdjęć i tylko na pw to ciężko uwierzyć i wszyscy będą nieufni .

Gra zarabia okolo 6000zl w pierwsze dwa miesiące a później twórca ja odstawia na półkę to odrazu pojawia sie pytanie czy aby to nie jest to gra zarabiającą jak wielkie giganty czyli np. Plemiona na sprzedaży Golda lub czegos innego , czy może gra jest jednak inwestycyjna jak ruskie gry a twórca sie z tego wycofał w dobrym momencie zarabiając te 6000zl .

Dopóki nie będzie dokładniejszego opisu co to za gra to nikt ci jej nie kupi oraz czemu sam nie zrobisz poprostu nowej edycji by zarobić kolejne 6000 zl w kolejne 2 miesiące ?

Hej,

Gra jest zwykłą internetową klikanką - symulator piłkarza. (nie mylić z managerami). Czyli kierujemy jednym zawodnikiem. Coś na wzór starego footballteam, tylko o innej tematyce - piłka ręczna.

Gra zarabiała na sprzedaży Punktów Premium (waluta premium) za którą gracz może kupować różne dodatkowe profity.

Czemu nie zrobię, mógłbym. Lecz pracuję na pełnych obrotach, nad nowym serwisem, nie grą.

Wszelakie raporty z dochodów, screeny potwierdzenia mogę wysłać osobom zainteresowanym.


RE: Zapomniana gra - loryn222 - 05-07-2018 17:13

I taki opis w powinieneś wstawić na początku a dopiero potem suche fakty co jeszcze posiada gra i dlaczego chcesz sprzedać grę . Teraz juz wiadomo i można sie zastanowić bo wiadomo jakie sa podstawy a nie tylko i wyłącznie ze jest to gra przeglądarkowa , ze zarobiła 6000zl w pierwsze 2 miesiące i ze nie masz czasu na prowadzenie jej .

Szczerość i uczciwość to klucz do sukcesu i tym zawsze się powinieneś kierować. Sam mialem wzloty i upadki ale uczę się na błędach oraz bledach innych . Smile


Zapomniana gra - Hybrid1990 - 12-09-2018 20:18

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.