Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię] BTC za PayPal EUR (marża +5% dla sprzedającego) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Kupię] BTC za PayPal EUR (marża +5% dla sprzedającego) (/Temat-Kupie-BTC-za-PayPal-EUR-marza-5-dla-sprzedajacego-157074)



[Kupię] BTC za PayPal EUR (marża +5% dla sprzedającego) - MindRoller - 03-07-2018 16:21

Cześć Smile

Tak jak w temacie, kupię BTC w zamian za środki Paypal (konkretnie EUR).
Jeden z klientów płaci mi w EUR i musiałbym to i tak konwertować do PLN, a Paypal bierze ponad 2.5%, przelewać na konto, następnie na giełdę, która też swój % pewnie weźmie, więc stwierdziłem, że spróbuję tutaj poszukać kogoś kto może mi dostarczyć BTC w zamian za Euro na Paypalu właśnie.

Oferuję marżę +5% dla - czyli za każde 100 EUR BTC zapłacę 105 EUR na Paypalu.

Aby zminimalizować ryzyko jakichś sporów itp. płatność wysyłam jako prywatną, czyli do "Znajomych lub rodziny", która to nie podlega ochronie kupujących.

Konto na Paypalu mam 100% zweryfikowane.

Jeśli jesteś w stanie dostarczyć mi BTC i przy okazji zarobić 5% na każdej transakcji, odezwij się Smile
Na początek niewielkie kwoty rzędu 50-100 EUR. Z czasem będą większe.


[Kupię] BTC za PayPal EUR (marża +5% dla sprzedającego) - Admin - 14-09-2019 15:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.