Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronie www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na stronie www (/Temat-Zarabianie-na-stronie-www-157060)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na stronie www - lukwron - 04-07-2018 23:06

Chodziło mi raczej, czy strona może zostac zablokowana...


RE: Zarabianie na stronie www - rachman - 04-07-2018 23:26

Może być zablokowana, możesz ponieść konsekwencje prawne, możesz nie wypłacić się do końca życia itd. Z tym że czy ktoś Cię namierzy to tylko gdybanie Wink Prawdopodobieństwo pewnie malutkie ale rośnie z każdym dniem. Nikt Ci gwarancji nie da że właściciel praw Cię nie namierzy albo konkurencja nie doniesie. Albo ryzykujesz albo korzystasz z programów partnerskich które dają Ci materiały legalnie i tyle.


RE: Zarabianie na stronie www - Guxinimod - 05-07-2018 00:42

Do autora: bez obrazy, ale porywasz się z motyką na księżyc. Nie masz podstawowych informacji nawet na temat praw autorskich.


RE: Zarabianie na stronie www - lukwron - 05-07-2018 10:19

Chyba, będe zmuszony odpusic i zabrać się za inny projekt :/


RE: Zarabianie na stronie www - rachman - 05-07-2018 22:50

Prawa autorskie są wszędzie... Poczytaj by się nie wkopać i działaj. Powodzenia.


RE: Zarabianie na stronie www - pawlo5x - 17-07-2018 17:42

Ja też chętnie dołącze się do współpracy. Posiadam stronkę http://www.dzikuski.pl/ ale nie bardzo wiem jak to dalej ruszyć. Jeśli nic ciekawego nie wymysle to będe zmuszony sprzedać


RE: Zarabianie na stronie www - noomak - 23-07-2018 00:12

Erotyka to ciężka branża, raczej ciężko wbić się na topowe frazy. Trzeba czasu i środków na promocję.
Miałem mały portal randkowy i niestety spasowałem.


RE: Zarabianie na stronie www - nsgeodeta - 25-07-2018 14:08

Erotyka ciężki temat w szczególności do rozpropagowania serwisu. I może być tak że dnia na dzień przestanie istnieć...


RE: Zarabianie na stronie www - Czaq - 26-07-2018 12:08

(25-07-2018 14:08)nsgeodeta napisał(a):  Erotyka ciężki temat w szczególności do rozpropagowania serwisu. I może być tak że dnia na dzień przestanie istnieć...
Większej bzdury nigdy nie słyszałem. Upaść mogą wybrane serwisy ale sama idea zarobku pod erotykę będzie tak długo działać jak długo istniejemy.


RE: Zarabianie na stronie www - ValerieMeshko - 28-01-2022 13:59

Jest za wcześnie, aby mówić o monetyzacji witryny, gdy sama witryna jeszcze nie istnieje.
Dopóki nie będzie na nim stabilnych obrotów, nie będziesz testował jego monetyzacji, stary.
A więc pomóż sieciom afiliacyjnym i reklamodawcom bezpośrednim.