Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronie www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na stronie www (/Temat-Zarabianie-na-stronie-www-157060)

Strony: 1 2


Zarabianie na stronie www - lukwron - 02-07-2018 15:56

Witam, planuje otworzyc strone internetowa, tylko nie wiem jakbym mogl na niej zarabiac. Jak to dziala, bo jestem zielony w tych tematach. Strona o jakiej tematyce miala by duzo wejść? Dzieki za pomoc.


RE: Zarabianie na stronie www - mysc - 03-07-2018 13:29

Dobre Smile Nie masz pomysłu na typ strony, tematyke, monetyzacje - a jednak chcesz ją stworzyć. Skąd taki pomysł w ogóle?:>


Zacznij od odpowiedzi samemu sobie na te pytania:

1) Na jakie tematy jesteś w stanie stworzyć stronę?

2) Jaki masz pomysł na tą stronę? Blog, portal, mini-strona niszowa, czy inny?

3) Kogo (wiek, płeć, zainteresowania, itd.) zainteresuje ten temat? Ile takich osób jest? Jaka jest konkurencja w wybranej tematyce?

4) Gdzie znajdziesz takie osoby (potencjalnych czytelników), jak możesz do nich dotrzeć z reklamą?

5) Co byliby skłonni kupić? Czego potrzebują? Jak zarabia konkurencja?

6) W której sieci afiliacyjnej znajdziesz takie oferty? Czy dasz radę sam przygotować produkt - np. poradnik PDF?

Powodzenia :>


RE: Zarabianie na stronie www - lukwron - 03-07-2018 13:51

Witaj, spędziłem 10h na czytaniu forum. Doszedłem do wniosku, że chciałbym postawić anglojęzyczną o tematyce +18 (zdjęcia, filmy).

1) Jestem w stanie samodzielnie postawić stronę- tematyka erotyczna.

2) Będzie to strona z filmami i zdjęciami +18

3) Konkurencja jest ogromna, ale też duży "ruch" w internecie na takie stronki.

4) Myślałem, aby stworzyc konta na fb, instagram jakiejs fikcyjnej dziewczyny i tak reklamowac stronki, wysylac linki na forach, spamowac gdzie sie da. Eweltualnie zaplacic komus za reklamowanie.

5) Konkurencja wstawia reklamy, na ktorych zarabia. Ja też, chciałbym zarabiac w ten sam sposob programami partnerskimi. Nie wiem jak to dokładnie działa, czy taki uzytkownik musi tylko kliknać w reklame i ja juz za to zarabiam, czy musi coś kupić.

6) Mylead, jestem w stanie sam to ogarnąć.

Czy mozesz ocenic mój pomysł.


RE: Zarabianie na stronie www - Czaq - 03-07-2018 15:29

@[lukwron]
Mysc raczej zaproponował abyś sobie odpowiedział w duszy na te zagadnienia i przemyślał swoje działania Lol
W każdym bądź razie moim zdaniem teoretycznie masz dobre pojęcie, proces promocji i to co bedziesz na niej oferował bądź z jakiego programu korzystał to kwestia cały czas do możliwości zmiany - zacznij w takim razie już działać Smile


RE: Zarabianie na stronie www - lukwron - 03-07-2018 22:08

@Czaq, dzięki. Zaczynam działać ;-)

Oprócz tego mam w głowie jeszcze jeden pomysł.


RE: Zarabianie na stronie www - Guxinimod - 03-07-2018 22:52

A skąd będziesz brał treść na swój serwis, to jest zdjęcia i filmy xxx? Za legalną zawartość trzeba zapłacić majątek z tego co wiem?


RE: Zarabianie na stronie www - rachman - 04-07-2018 00:02

Są serwisy dające materiały w ramach programu partnerskiego ale nie znam szczegółów.


RE: Zarabianie na stronie www - twardy - 04-07-2018 00:15

Podpierdzielasz z innych stron, tak jak to robia wszyscy inni.


RE: Zarabianie na stronie www - lukwron - 04-07-2018 21:17

Wlaśnie, co z prawami autorskimi, jeżeli skopiuje te filmy i zdjecia?


RE: Zarabianie na stronie www - rachman - 04-07-2018 22:08

Jak to co. Jak bez zgody to je łamiesz. To nie oczywiste?