Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe (/Temat-SPRZEDAM-MailBot-program-zakladajacy-konta-pocztowe-157025)



[SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe - Infiltrator - 30-06-2018 17:33

1.Nazwa przedmiotu : MailBot by Infiltrator

2.Opis przedmiotu :

Mam do sprzedania napisany przeze mnie program, który zakłada konta pocztowe w najpopularniejszych polskich serwisach:
- wp.pl
- o2.pl
- onet.pl
- gazeta.pl


Bot posiada prosty graficzny interfejs, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne i proste.

Program współpracuje z API serwisu anti-captcha.com, dzięki czemu bez trudu radzi sobie z reCaptchą od Google. W chwili publikacji tego posta koszt rozwiązania 1000 captchy to jedynie ~2$.

Za dodatkową opłatą mogę rozszerzyć program o nowe funkcje, skonfigurowane specjalnie pod Ciebie!
(np. dodanie nowych domen, wybór domeny z listy, obsługa proxy itp.)


Wymagania bota:
- zainstalowana przeglądarka Google Chrome (w domyślnym katalogu)
- konto na anti-captcha.com - z kontem zasilonym dowolną kwotą


Uwaga!
- W przypadku zmiany jakiegokolwiek formularza rejestracyjnego za darmo podejmę się aktualizacji kodu.
- Jeśli okaże się, że z jakichś przyczyn na Twoim komputerze program generuje błędy, to również za darmo skonfiguruję i zoptymalizuję kod, tak aby działał na Twoim urządzeniu.
- Program można uruchomić tylko na jednym komputerze - jeśli planujesz używać go na wielu urządzeniach, poinformuj mnie o tym.

3.Zdjęcia :

[Obrazek: image.png][Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]


4.Kontakt :
- PW
- GG: 63062013 (preferowany, najszybciej odpowiadam)

5.Cena : 250 zł
Promocja: dla pierwszych dwóch osób program sprzedam za 150 zł

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
- przelew (preferowany)
- PayPal


RE: [SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe - Better_Faster - 01-12-2018 23:55

Wciąż czekam na odpowiedź od Ciebie, link do zamówionego programu który zamówiłem i opłaciłem nie działa. Odezwij się jak najszbyciej


RE: [SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe - Infiltrator - 02-12-2018 15:26

Cześć, obecnie nie udzielam się aktywnie na tym forum. Z tego powodu nie sprawdzam na bierząco gg ani e-maila.
Link do zamówionego przez Ciebie bota wysłałem w sierpniu, nic dziwnego że do tego czasu wygasł.

Myślę że pliki do programu wciąż mam gdzieś na dyskach, więc sprawę da się załatwić. Skontaktowałem się z Tobą mailowo.

Tak btw, to powyższa oferta jest nieaktualna


[SPRZEDAM] MailBot - program zakładający konta pocztowe - Hybrid1990 - 02-12-2018 17:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.