Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Usuwanie postów (/Temat-Usuwanie-postow-156985)

Strony: 1 2


RE: Usuwanie postów - Thinker - 01-07-2018 18:51

Jeśli dodam samo zdjęcie i opis bez linku to działa. Jakieś sugestie?


RE: Usuwanie postów - aero2 - 01-07-2018 21:29

@[Thinker]
Też mnie to wkurza kolego, jedynym rozwiązaniem to jest podanie nazwy domeny na zdjęciu.Smile


RE: Usuwanie postów - Thinker - 01-07-2018 21:33

Niestety u mnie nie ma to racji bytu. Nikomu nie będzie się chciało przepisywać linku. Trochę liczę na to, że za chwile samo się to unormuje. Tak naprawdę przez kilk dni nic nie dodawałem i tak się stało to bycmoze samo wróci do normy (oby). Braknie mi już pomysłów na to. Smile


RE: Usuwanie postów - artzarab - 04-07-2018 06:11

Jeśli nie planujesz postów, tylko wstawiasz je w momencie pisania, próbuj linki wstawiać w komentarzu. Wiem że może to mieć wpływ na odzew ze strony odbiorców, ale warto spróbować.


RE: Usuwanie postów - Thinker - 04-07-2018 06:30

Problem rozwiązałem już sam. Dziękuję za pomoc. Smile


RE: Usuwanie postów - Guxinimod - 04-07-2018 08:56

Mógłbyś przedstawić rozwiązanie? Być może innym się przyda, mi prawdopodobnie też.


RE: Usuwanie postów - mikiniki - 04-07-2018 10:12

U mnie często na stronie ( FP ) usuwają post bez podawania przyczyny. Czasami codziennie, czasami co 2 tyg. Dziwna sprawa z tym FB.


RE: Usuwanie postów - Thinker - 04-07-2018 21:12

W moim przypadku wystarczyło dodać więcej treści do posta.
Temat proszę zamknąć, a informacja mam nadzieję, że przyda się potomnym. Huh