Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwanie postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Usuwanie postów (/Temat-Usuwanie-postow-156985)

Strony: 1 2


Usuwanie postów - Thinker - 28-06-2018 13:56

Siema.
Problem jest taki, że facebook uważa każdy mój post za spam na komputerze i teraz nawet nie mogę zobaczyć postów na grupie, a na telefonie wszystko jest okej. Wie ktoś jak to rozwiązać?


RE: Usuwanie postów - xmaniek6 - 28-06-2018 14:01

zmień IP i zobacz czy nadal tak będzie


RE: Usuwanie postów - Chandler_ - 28-06-2018 14:49

Zmieniaj treści posta a zwłaszcza obrazki i już nie będzie spamem. Ewentualnie w panelu pomocy przy powiadomieniu odnośnie usuniętego postu zaznacz "to nie jest spam" i Facebook automatycznie Ci przywróci tylko to dosyć mozolna robota


RE: Usuwanie postów - Thinker - 28-06-2018 15:32

Teraz nawet na telefonie tak mam. Ja dodaje linki z aliexpress wiec zdjęcia itp są ciagle inne. Przed wyjazdem za granice było normalnie. :/


RE: Usuwanie postów - ggusiaja - 28-06-2018 16:04

Napisz do nich ja tak miałam odnośnie postów z bloga, napisałam do nich, użyłam odpowiednich argumentów i się udało. Staraj się dawać więcej treści i tak jak wcześniej zostało napisane zmieniaj zdjęcia. Poza tym odznacz wszystkie posty jako Twoje, że nie jest to spam. Trochę to potrwa ale powinni odblokować. Ja czekałam ponad 2 tygodnie.


RE: Usuwanie postów - mysc - 29-06-2018 19:59

@[ggusiaja] - na jaki adres napisałaś?;p
Filtr nakłada automat, jest czasowy - raczej po prostu ten czas minął Smile


RE: Usuwanie postów - ggusiaja - 30-06-2018 08:48

(29-06-2018 19:59)mysc napisał(a):  @[ggusiaja] - na jaki adres napisałaś?;p
Filtr nakłada automat, jest czasowy - raczej po prostu ten czas minął Smile

Tu znalazłam link https://www.facebook.com/business/help/community/question/?id=1105231119515927 do formularza, który jeszcze pare miesięcy temu działał, ale facebook pare rzeczy od tego czasu zmienił. Teraz niestety jest już nie aktywny, bo sprawdziłam.
Może masz racje, że ta blokada jest na jakiś czas i trzeba czekać, aż takiej wiedzy na ten temat nie mam tylko napisałam jak było w moim przypadku. Może to był zbieg okolicznościSmile


RE: Usuwanie postów - Thinker - 30-06-2018 10:18

Zmieniłem IP/ Kupiłem nowe konto i nadal to samo. 4


RE: Usuwanie postów - Czaq - 30-06-2018 10:22

Widocznie wciaż uznaje twoje posty za niebezpieczne/spam.
Chodzi tylko o posty z twoich programów partnerskich?(wspomniałeś o ali)
Jeżeli tak to polecam pomyśleć nad własną domenką - skracaczem.


RE: Usuwanie postów - Thinker - 30-06-2018 12:17

Jakiego linku bym nie wstawił to wykrywam jako spam Smile