Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SnapChat - zdobywanie fallowersów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: SnapChat - zdobywanie fallowersów (/Temat-SnapChat-zdobywanie-fallowersow-156953)



SnapChat - zdobywanie fallowersów - dawid327 - 26-06-2018 15:07

Jak to jest z tym dodawaniem znajomych ? Jeśli ja wrzucę na jakąś grupę swój snap kod to mnie może dodać każdy kto chce?. Jeśli ja kogoś dodam bo znalazłem jego snap kod to czy on mnie też może obserwować ?

No i pytanie za 100 ptk Big Grin W jaki sposób dodawać ludzi tak aby było to naturalne ? Spam spam spam czy są jakieś bardziej wyszukane metody ?


RE: SnapChat - zdobywanie fallowersów - Guxinimod - 26-06-2018 15:14

Kolego, używaj przecinków, bo nie wiem o co Ci chodzi.
Tak, Twój snapkod każdy może przeskanować i dodać Cię do znajomych. Ty musisz potwierdzić.
Tak samo, gdy Ty kogoś dodajesz, to druga osoba musi przyjąć Twoje zaproszenie.

Co rozumiesz pod pojęciem "naturalne" ?


RE: SnapChat - zdobywanie fallowersów - dawid327 - 26-06-2018 15:22

Naturalne hmm...

Coś innego niż spam w każdej grupie w której jestem że mam snapa i można mnie dodać Big Grin


RE: SnapChat - zdobywanie fallowersów - Guxinimod - 26-06-2018 22:50

No nie wiem. To po prostu jest promocja tego konta. Naturalnie to się możesz ze znajomymi powymieniać i będziesz miał Smile

Możesz go promować również np na instagramie - dodac swój nick w biogram. Tak samo dużo osób na insta ma podanego snapa w opisie profilu - masowo dodajesz, a duży procent Cię zaakceptuje.


RE: SnapChat - zdobywanie fallowersów - Skovvyrny - 27-06-2018 15:37

Polecam znaleźć jakiegoś mema , wrzucić na fb w grupie i pełno osób doda cie. przy okazji jak mem będzie ciekawy to poleca like i będzie się trzymać na gorze = więcej osób zobaczy twój snapkod / nick.