Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak to działa (/Temat-Jak-to-dziala-156940)



Jak to działa - Darven - 25-06-2018 19:52

Może mi ktoś wytłumaczyć po ludzku jak działaja serwisy pokroju catshare?? Kupiłem 3 dni premium....i nie mam go. O co tu chodzi?? Gdzie i kiedy dostaje się to premium?? Gdy chce ściagnać plik szybkim pobieraniem, to ciągle odsyła mnie do kupna..........Jak to działa, niech mi ktoś wytłumaczy Undecided


RE: Jak to działa - mysc - 25-06-2018 22:51

Nigdy nie kupowałem.. ale mam tam konto.

Zaloguj się do catshare, przejdź do ustwień konta i wybierz zakładkę "konto premium". Jest tam informacja: "Konto premium ważne do ....". Na pewno masz ważne konto premium?

Jeśli tak wydaje się, że po prostu powinieneś być zalogowany ściągając jakiś plik. Byłeś?


Jak to działa - Darven - 26-06-2018 07:00

Tak, cały czas jestem zalogowany. W zakładce konta premium pisze po prostu, że konto premium ważne do - i nic dalej, tak jakbym go nie miał

Już wysłałem pytanie do nich, co z moim kontem