Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] (/Temat-Scam-AirRewards-zarabiaj-na-ogladaniu-filmikow-jak-i-wrzucaniu-dowod-wyplaty-156932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - KaRoLeK535 - 01-09-2018 10:24

siema nadal wypłacają?
i jak tam wasza ilość odsłon za filmy u mnie 500 wyświetleń jakoś w 1.5tyg, zauważyłem że większość filmów jest z Indii i maja 400+ wyświetleń po 24h smutny


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 01-09-2018 11:11

Wypłacają dalej .


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - skylones - 18-09-2018 21:48

Dziś zacząłem przygodę z tą stroną. Wrzuciłem na ten moment 2 filmy dotyczące zwierząt, a czas pokaże, jak to wyjdzie.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - MichaelOneDollar - 19-09-2018 11:11

Ciekawe...Ciekawe Smile Dopisuję do swojej listy testów w najbliższym czasie. Ile największa wypłata i przy jakiej ilości wrzuconych filmików + poświęcony czas na oglądanie.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 19-09-2018 20:39

Nie oglądam filmów tylko wrzucam . Wiadomo nie za wszystkie dostaje się punkty . Tylko za te które oni wykorzystają . Więc trzeba trafiać w tematy filmów a są one różne.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - KaRoLeK535 - 19-09-2018 22:38

czyżby air rewards się zwinęli?
wrzuciłem jeden film i po 2tyg niecałych 100k miałemimpreza trochę też oglądałem ale 16 zł wypłacone leży na paypalu.Lol
Oby nie okazało się że zwinęli się z kasą bo narazie strona nie dostępna....Sad


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 20-09-2018 06:04

Może mają jakąś awarie pisalem do nich . Zobaczymy co odpiszą i czy wrócą


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - KaRoLeK535 - 20-09-2018 17:13

(20-09-2018 06:04)krychap napisał(a):  Może mają jakąś awarie pisalem do nich . Zobaczymy co odpiszą i czy wrócą
wrócili prawdopodobnie jakaś łatka Smile
ps. w 4 dni juz 8k coinsów impreza
myślę że do 10 powinno być 100k
Jerk2
pierwsza wypłata ( wypłacona jakieś 2 tyg temu zapomniałem wrzucić Smile )
[Obrazek: wyp_ata_1.png]


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - skylones - 12-10-2018 17:51

Wysłałem tam miesiąc temu kilka lub kilkanaście filmów, nie pamiętam dokładnie ile. Po 2 tygodniach napisałem do nich co się stało z tymi nagraniami, czy zostały odrzucone, czy zaakceptowane, a tu 0 odezwu. Wchodzę dzisiaj i patrzę, że mam około 12k Sukiz. Myślałem, że w końcu te nagrania zaakceptowali, a tu okazuje się, że wygrałem te Sukiz na jakiejś loterii Tongue.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - KaRoLeK535 - 12-10-2018 20:18

(12-10-2018 17:51)skylones napisał(a):  Wysłałem tam miesiąc temu kilka lub kilkanaście filmów, nie pamiętam dokładnie ile. Po 2 tygodniach napisałem do nich co się stało z tymi nagraniami, czy zostały odrzucone, czy zaakceptowane, a tu 0 odezwu. Wchodzę dzisiaj i patrzę, że mam około 12k Sukiz. Myślałem, że w końcu te nagrania zaakceptowali, a tu okazuje się, że wygrałem te Sukiz na jakiejś loterii Tongue.

wow no to szczęście sprzyja Smile ja po 2 tyg dzis wyplacilem 100k kolejne i juz 5 k zarobione w 2 dni impreza
Co do supportu raz odpowiada w ciągu 24h a raz po tygodniu to pewnie przez to ze to taki 2 /3 osobowy support i nie pełno etatowySmile