Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] (/Temat-Scam-AirRewards-zarabiaj-na-ogladaniu-filmikow-jak-i-wrzucaniu-dowod-wyplaty-156932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - pawlex - 25-06-2018 21:53

A no to o to mi chodziło. Bo napisałeś ,że przechodzą weryfikacje od razu. No to patrze ,że nie ma punktów. Dobra zerknę jutro.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 25-06-2018 21:56

Poczekaj do jutra . Punkty zostaną naliczone na pewno. Już to przerabiałem max czekałem 2 dni . A jak nie to można do nich na FB jak i support napisać odpisują bez problemu.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Folari - 25-06-2018 22:06

Za oglądanie to mało tych punktów więc szkoda czasu. Jak wrzucam to też mam ten błąd, a próbowałem pierwszy film dopiero dodać.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 25-06-2018 22:11

Widocznie jakiś błąd im się wdarł. Bo niedawno zmieniali aplikacje i stronę przerabiali. Więc czekam na odpowiedź od nich.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - AzotoN1 - 26-06-2018 12:08

Unknown error. Please try later. (ERROR_CONNECTION_PROBLEM)

Ktoś miał podobny problem?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - SebxteR - 26-06-2018 12:56

(26-06-2018 12:08)AzotoN1 napisał(a):  Unknown error. Please try later. (ERROR_CONNECTION_PROBLEM)

Ktoś miał podobny problem?

Ja, nadal taki problem mam


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Ski_drow - 26-06-2018 14:33

U mnie też jest kłopot z tym wrzucaniem, ale za to wygrałem dziś tyle Sukiz Big Grin

[Obrazek: hdtdNrL.jpg]


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Mateusz097 - 26-06-2018 17:51

Ja też


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - arielbtc90 - 27-06-2018 06:43

Jeśli chodzi o wrzucanie filmików, jest jakieś minimum czasowe dla fimiku?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 27-06-2018 07:11

A tego nie wiem. Pewnie w regulaminie jest napisane. Ja zawsze wrzucam krótkie ale nie krótsze niż 30 sekund. I daje za nie od 10tys do 50tys. Zależy czy im wydaje się fajny czy nie .