Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] (/Temat-Scam-AirRewards-zarabiaj-na-ogladaniu-filmikow-jak-i-wrzucaniu-dowod-wyplaty-156932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - fi5her1975 - 22-10-2018 06:02

Ave. To może zapakujmy im skrzynki filmikami, i poczekajmy co się stanie ? Bo jak dla mnie to zarabiają na wyświetlaniu reklam. A filmiki userów, to tylko taka ściema...... A tak btw. Pytanie do twórcy wątku. Jak ty działasz z tą platformą ? Oraz czy znane są komuś jakieś inne takie portale, oferujące zarobek poprzez oglądanie filmików itp. ?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - star4x5 - 22-10-2018 08:46

Paradox z tym oglądaniem filmików. Czyli wychodzi na to że lepiej nie oglądać ich bo blokada lol. Polityka pierwsza klasa. Zobaczymy co mi odpiszą na kolejne zgłoszenie i wyjaśnienie.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Vicek - 22-10-2018 18:52

Siema mam problem przy koncowym etapie gdy wrzucilem juz filmik pisze na czerwono You have errors in form. Please check the fields. a tagi oddzielilem przecinkami co jest nie tak??


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - pawlex - 22-10-2018 19:17

Tak. Masz oddzielić za pomocą kropki. U mnie przecinek nie działa.2


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 23-10-2018 01:01

Wypełniłeś wszystko . Musisz tam wypełnić gdzie są czerwone gwiazdki .


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - mololel - 24-10-2018 13:45

Wydaje mi się że ustawienie autoclikers rozwiązałoby problem z banami
Np 30min oglądania i 5min przerwy


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - skylones - 24-10-2018 14:49

Ten serwis jest jakiś śmieszny! Dawno temu wysłałem im kilka filmów, które do dziś ani nie zostały odrzucone, ani zaakceptowane! Pisałem do supportu, lecz jak zwykle 0 odpowiedzi. Dodatkowo teraz wychodzi na to, że za oglądanie filmików jest ban. Przecież od tego ten serwis jest, od oglądania filmików! W sumie i tak stawki za oglądanie są niewyobrażalnie śmieszne.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - star4x5 - 24-10-2018 15:06

Mi nie odpisali już na kolejne maile. A ktoś używa bota do oglądania z was ? Ciekaw jestem kiedy mogą nie zbanować za oglądanie. Wydaje mi się że to tylko wymówka że ktoś ciągle ogląda filmiki i bana dostaje. Poprostu nabije się kilkadziesiąt tysięcy pktow oglądając i ban. Oni są zarobieni a nam nikt za prąd i czas nie zwróci.


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 24-10-2018 17:31

Spróbujcie na FB do nich napisać czasami na e-mail nie odpisują


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - star4x5 - 24-10-2018 18:31

Odpisali mi że mnie odblokują. Jeszcze spytam jak oglądać te filmy żeby nie było blokady.