Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Scam]AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] (/Temat-Scam-AirRewards-zarabiaj-na-ogladaniu-filmikow-jak-i-wrzucaniu-dowod-wyplaty-156932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - mololel - 19-10-2018 22:00

Mam dokładnie tak samo myślałem że to dlatego że używałem vpsa i mi konto zbanowali ale nie wiem


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - eseles - 19-10-2018 22:17

(19-10-2018 22:00)mololel napisał(a):  Mam dokładnie tak samo myślałem że to dlatego że używałem vpsa i mi konto zbanowali ale nie wiem

To nic nie wiemy bo ja tez vps Big Grin


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - star4x5 - 20-10-2018 07:51

Nabiłem 50 k i teraz nie mogę się zalogować wtf ?


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 20-10-2018 16:34

U mnie normalnie dziala .


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - eseles - 20-10-2018 21:10

(20-10-2018 16:34)krychap napisał(a):  U mnie normalnie dziala .

Invalid username or password. If you have any questions, contact with [email protected].


A support nie odpowiada...


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - krychap - 20-10-2018 21:54

Spróbuj na FB napisać. https://www.facebook.com/airrewards/


AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - fi5her1975 - 20-10-2018 21:58

Ave. Też mam ten sam problem. Reset przeprowadzony pomyślnie, nowe hasło przysłane i nadal ten sam komunikat. " invalid username or password" coś mi tu nie pasuje.... ip z t-mobile, prawie 30k pkt poszło się certolić.

Podłączyło się do mnie 2 refów. Na osobnych ip. Nawet nie wiem gdzie szukać nieprawidłowości.....


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - eseles - 20-10-2018 22:58

(20-10-2018 21:58)fi5her1975 napisał(a):  Ave. Też mam ten sam problem. Reset przeprowadzony pomyślnie, nowe hasło przysłane i nadal ten sam komunikat. " invalid username or password" coś mi tu nie pasuje.... ip z t-mobile, prawie 30k pkt poszło się certolić.

Podłączyło się do mnie 2 refów. Na osobnych ip. Nawet nie wiem gdzie szukać nieprawidłowości.....

To ja juz sam nie wiem albo vps albo tez laczylem sie z tmobile i wywalilo mnie jak zebralem 3 refy.


AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - fi5her1975 - 21-10-2018 17:27

Ave. Wysłałem maila do suportu. Poniżej zamieszczam treść...


"
HI  there


It usually blocks when abuse is detected.  Have you watch hundreds of videos back to back with only a few seconds pause on between? Our system detects this as fraud by a bot 

Air Rewards Support Team


On 20 Oct 2018, at 21:53, [email protected]<[email protected]> wrote:


Hello.

       Why can not I log in to my account with the [email protected] login?


       The message says that there is an incorrect login or password.

However, after resetting the password, where you need to enter your e-mail account,

a link to reset your password is sent, and then a new password is sent,

which is incorrect according to the system.


I will be very grateful for your quick response.


Best regards Fi5her1975

"


RE: AirRewards - zarabiaj na oglądaniu filmików jak i wrzucaniu [dowód wypłaty] - star4x5 - 21-10-2018 17:28

Ja np. miałem włączony 24/h mini komputerek i sobie filmiki leciały. I mi napisali że jak oglądam non stop to system wykrywa to jako bot i blokuje konto o.O. Ciekawe kto mi odda teoretycznie za prąd w takim razie. Według nich to mam oglądać filmiki w różnych odstępach czasu ... chore. Przy tak niskich stawkach za oglądanie.