Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z rzeczami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z rzeczami? (/Temat-Strona-z-rzeczami-156922)



Strona z rzeczami? - VeSteQ - 24-06-2018 22:58

Witam, ostatnio widziałem na yt strone typu "mystery box" jednakże wszystko działo sie online, wpłacamy pieniądze na stronę i otwieramy skrzynk za daną kwotę, wygrywamy przedmiot o większej lub mniejszej wartości. myślicie że dałoby rade w polsce coś takiego utrzymać? Oczywiście strona wypłacalna, zero oszustw Smile


RE: Strona z rzeczami? - Dante_/ - 24-06-2018 23:21

Ogólnie to nie wiadomo odnośnie jakiej branży pytasz się o MysteryBox'y

Wiem, że na UrbanCity mieli mystery boxy na czapki.
Wydaje mi się, że te mystery box'y działają na takiej zasadzie, że są to rzeczy których nikt nie kupuje i to jest jakiś sposób na pozbycie się ich.

Jeżeli chodzi o mystery box'y na odzież, etc. to wydaje mi się, że nie było by na to, aż takiego popytu. Natomiast, jeżeli chodzi Tobie o gry lub skiny do różnych gier, no to jest pełno takich stron.


RE: Strona z rzeczami? - VeSteQ - 27-06-2018 21:03

(24-06-2018 23:21)Dante_/ napisał(a):  Ogólnie to nie wiadomo odnośnie jakiej branży pytasz się o MysteryBox'y

Wiem, że na UrbanCity mieli mystery boxy na czapki.
Wydaje mi się, że te mystery box'y działają na takiej zasadzie, że są to rzeczy których nikt nie kupuje i to jest jakiś sposób na pozbycie się ich.

Jeżeli chodzi o mystery box'y na odzież, etc. to wydaje mi się, że nie było by na to, aż takiego popytu. Natomiast, jeżeli chodzi Tobie o gry lub skiny do różnych gier, no to jest pełno takich stron.

chodzi mi coś o typu: wpłacasz dajmy na to 100zł, wybierasz kategorie np. gry za 20zł, telefony za 60zł itp. i masz szanse na wylosowanie z danej kategori przedmiot za więcej niż wpłaciłeś lub mniej niż wpłaciłeś, jeżeli wygrasz coś co chcesz to podajesz adres etc. i zostaje wysłana paczka z tym przedmiotem do domu a jak nie to odsprzedajesz za daną kwote i możesz ją wybrać na inną kategorie


RE: Strona z rzeczami? - rachman - 27-06-2018 21:44

Czyli coś jak loteria połączona z giełdą nietrafionych nagród?


RE: Strona z rzeczami? - VeSteQ - 01-07-2018 20:57

(27-06-2018 21:44)rachman napisał(a):  Czyli coś jak loteria połączona z giełdą nietrafionych nagród?

tak, coś tego typu Big Grin


RE: Strona z rzeczami? - elpapa - 04-07-2018 12:13

bez sensu ma to wg prawo bytu?


RE: Strona z rzeczami? - Grabek04 - 14-07-2018 14:54

Strona by miała taką samą opinie co strony typu wylosuj grę.
Dzieci by się nabierały :/


RE: Strona z rzeczami? - xKacpereg - 13-08-2018 19:12

Jako, iż w Polsce mystery boxy są bardzo popularne na pewno coś takiego dałoby radę się utrzymać ale przydał by się oryginalny design strony i dobry pomysł. Jeśli jesteś kreatywny na pewno ci to pójdzie.