Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier (/Temat-Forumowy-konkurs-wygraj-Forum-Gold-i-klucze-do-gier-156911)

Strony: 1 2 3


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Itachi198 - 24-06-2018 08:10

Might & Magic: Heroes V
Grałem we wszystkie 5 części, głównie Lochem, więc nie kupowałem 6 ze względu na brak tejże frakcji Smile


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - karoltevez92 - 24-06-2018 08:58

Warcraft 3 - moja pierwsza gra na moim pierwszym komputerze Big Grin
zacząłem w nią grać, gdy miałem 10 lat a od tego czasu minęło już 16 lat i nadal w nią od czasu do czasu pogrywam Big Grin


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - xdax1 - 24-06-2018 09:08

3 wiedźmin 3 najlepszy Lol

Kto wie, ten wie.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Pawlak093 - 24-06-2018 11:42

Tibia


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Captain - 24-06-2018 15:00

Do @[precell] szanuje za Morrowinda. Ta gra jest jedyna w swoim rodzaju, podobnego klimatu nie ma w żadnej innej grze, filmie, ani książce. Jeden z najlepszych cRPGów w jakie grałem. W tej grze rzeczywiście można się zakochać.



Moja ulubioną grą singleplayer jest pierwszy Wiedźmin. Klimat tej gry mnie urzekł i ta muzyka. Do tego bardzo mi się tam też podobał system walki, który bardziej mi pasował niż to małpie skakanie i ciągłe przewroty w W2 i W3.
Klimat i muzyka to dwie rzeczy w których Wiedzmin 1 jest najlepszą częścią serii. Nawet trójka mu nie dorównuje w tych dwóch kwestiach moim zdaniem.


A moją ulubioną grą sieciową jest zamknięty już Tiger Knight (no dobra niby go otworzyli ponownie, ale co z tego jak populacja graczy jest zbyt niska aby dało się normalnie grac, a gra nie cieszy się już dobrymi recenzjami), bo mimo iż ta gra miała swoje wady to jednak tak epickich bitew to w żadnej innej grze jak do tej pory nie stoczyłem, a grałem w bardzo wiele gier. Zwłaszcza szarże kawalerii to w tej grze coś pięknego.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Begrezen - 27-06-2018 21:07

heroes 3 - gra ktora nigdy sie nie zestarzeje ani nie znudzi


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - rayden - 27-06-2018 21:14

Counter Strike 1.6 Huh - kultowy FPS, dzięki któremu poznałem wielu ciekawych ludzi. Sama gra dawała mi niesamowicie dużo frajdy przez swoje możliwości. Huh


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - rachman - 27-06-2018 21:49

Age of Empires - może stara, może 2d ale do tej pory żadna inna gra mnie tak nie wciągnęła po prostu Wink Nadal do niej wracam mimo upływu kilkunastu lat od pierwszego zagrania... Super strategia, grafika prosta ale przejrzysta, wiele map, misji itd. Nic mi więcej nie potrzeba Tongue


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - MaLiN - 27-06-2018 22:28

Need For Speed Underground 2 - pierwsza gra, którą kupiłem, a nie dostałem Lol

Muzyka + świetna grafika (jak na tamte lata) = Niezapomniany klimat


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Hybrid1990 - 13-07-2018 19:23

Wyniki losowania:

[Obrazek: qwertttpn_qenhwqp.png]


Zwycięzcy:

18 - rachman ----> 250 FG i Might & Magic: Heroes VII
7 - Dante_/ ------> 100 FG i Gothic Universe Edition Steam Key GLOBAL
11 - Itachi198 ---> 50 FG i The Whispered World oraz Safety First!

Pozostali konkursowicze otrzymują ode mnie po 20 FG.

[Obrazek: 55555png_qenhspr.png]
[Obrazek: 44444png_qenhsph.png]