Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier (/Temat-Forumowy-konkurs-wygraj-Forum-Gold-i-klucze-do-gier-156911)

Strony: 1 2 3


Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Hybrid1990 - 23-06-2018 21:14

ZASADY KONKURSU:

1. W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 2 tygodnie spędzonego czasu online na forum (w chwili napisania posta w tym temacie).
https://bit.ly/2Mi8ajS

2. Należy podać swoją jedną ulubioną grę. Nieobowiązkowe, ale mile widziane, jest krótkie uzasadnienie, dlaczego jest to twoja ulubiona gra.
1 user = 1 post.

3. Zgłaszać do konkursu można się do 13.07.2018, do godziny 20:00 włącznie, niedługo po tej godzinie odbędzie się losowanie poprzez stronę losowe.pl, gdzie wylosuję trzech zwycięzców. Numerkami konkursowymi będą numery postów, więc nie musicie pisać własnych. Jeśli wylosowany numer będzie należeć do konkursowicza, którego post naruszył regulamin konkursu, pod uwagę będzie brany następny w kolejności numerek.

4. Nagrody:
Pierwszy wylosowany numerek: 250 FG i Might & Magic: Heroes VII --> klucz Uplay
[Obrazek: heroesjpg_qersnhq.jpg]

Drugi wylosowany numerek: 100 FG i Gothic Universe Edition Steam Key GLOBAL --> Gothic 1 + Gothic 2 + Gothic 2: Noc Kruka + Gothic 3 na Steam'a

Trzeci wylosowany numerek: 50 FG i The Whispered World oraz Safety First! --> klucze Steam


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - TheKing - 23-06-2018 21:20

Rimworld - strategia ekonomiczna, 2d, RTS. Czego chcieć więcej? W dodatku fajny klimat i duża kolekcja modów.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - piotrgk4 - 23-06-2018 21:23

Port royale 2
Nie mam pojęcia czemu tak gra. Mimo że ma swoje lata na karku oraz słabe mechaniki to i tak klimat sprawia że zawsze zostaje przy niej na minimum 20-40h (dla mnie to bardzo sporo średnio gry wytrzymują max 10h potem zazwyczaj oglądam resztę z youtuba dzięki czemu nie marnuje tak dużo czasu)
Aż zachciało mi się ponownie do niej wrócić <3


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - arielbtc90 - 23-06-2018 21:35

Quake III Arena na modzie freeze i hook, swojego czasu kultowa gra i fajna freestaylowka.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - dandun1 - 23-06-2018 21:36

Metin2 - klasyk Big Grin


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Ando - 23-06-2018 21:57

Tibia - wiele nieprzespanych nocy w gimbazie, sentyment Wink


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Dante_/ - 23-06-2018 23:39

Ragnarok Online i Silkroad Online - Kuzyn wprowadził mnie w świat gier online poprzez te dwa tytuły, nie ukrywam, że jak miałem te 10-12 lat no to grałem dosłownie od przyjścia ze szkoły do wieczora, żeby jak najwięcej expa wbić Smile ( czasami zdarzało się, że prosiłem tatę o zalogowanie się do Silkroad'a ( gdy byłem w szkole ), ponieważ jak ta gierka miła swoje lata świetności no to trzeba było czekać długo w kolejce.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - Adwez - 24-06-2018 00:58

Counter-Strike: Global Offensive.
Lubię strzelaniny, gdzie są potrzebne jakiekolwiek umiejętności.
Do tego dochodzi gra drużynowa i można miło spędzić wieczór. Smile


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - precell - 24-06-2018 07:12

[Obrazek: Morrowind.png]

Napiszę krótko. Jak odpaliłem po raz pierwszy grę, to się w niej od razu zakochałem ;-) Ścieżka dźwiękowa, nieliniowa fabula, multum możliwości rozwoju, tysiące fanowskich modów rozszerzających grę :-) Klasyk zjadł mi dziesiątki jeśli nie setki godzin w szkole średniej Smile Grę przechodziłem kilka razy, wraz z dwoma oficjalnymi dodatkami, Bloodmoon i Tribunal.

Mimo, że gra ma już swoje lata, nadal ma swoich wiernych fanów, w tym mnie.

W tamtym roku odkryłem genialnego moda, dzięki niemu gra nie straszy grafiką w dzisiejszych czasach, ale nie grafika w tej grze jest najważniejsza, kto grał ten wiem o czym mówięCool
Oficjalna strona moda gdzieś wyparowała, więc daje link do Gry Online.
Morrowind Overhaul v.3.0

Mod najlepiej działa na wersji angielskiej, na polskiej wersji działa po paru modyfikacjach ;-)

Na koniec:




Jeśli wygram, grę oddaje na cele charytatywne. Dla mnie jedyny słuszny Heroes to Heroes III. Swoją drogą kolejny klasyk który wciągnął mnie na wiele godzi, z resztą do tej pory lubię sobie pograć, oczywiście oryginalna wersja + mod na HD. Oficjalna wersja HD jest beee......


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold i klucze do gier - TakieŻycie - 24-06-2018 07:24

Two Worlds 2 - bardzo mało znana i niedoceniana gra ale mógłbym ją śmiało postawić między takimi tytułami jak skyrim czy wiedźmin 3 jeżeli ktoś nie grał zdecydowanie polecam naprawdę warto dać tej grze szansęSmile