Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? (/Temat-Co-ten-zuckerberg-znowu-wymyslil-156896)



Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - vbjq - 23-06-2018 10:12

Witam, mam problem, założyłem stronę na fb, powiedzmy że miała pośredniczyć ze stroną sklepu internetowego, dodałem zdjęcia 3 produktów w osobnych postach i podlinkowałem je za pomocą bit.ly, po paru minutach patrze a żaden z postów nie jest widoczny nawet dla mnie, wie ktoś może co ten rudzielec Mark znowu wymyślił?


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - Dante_/ - 23-06-2018 10:29

Z tego co mi wiadomo to bit.ly/goo.gl są od dłuższego czasu zablokowane na fb.


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - vbjq - 23-06-2018 10:30

(23-06-2018 10:29)Dante_/ napisał(a):  Z tego co mi wiadomo to bit.ly/goo.gl są od dłuższego czasu zablokowane na fb.

Dzięki za konkretną odpowiedź, jest może jakaś alternatywa?


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - Dante_/ - 23-06-2018 10:34

Własna domena + sub domeny jest według mnie najlepszym rozwiązaniem.


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - piotrgk4 - 23-06-2018 10:36

Bit.ly nie jest blokowane bo często śledzę ruch w customowych kampaniach. Prawdopodobnie problemem jest punkt docelowy. Bot facebookowy już dawno się nauczył sprawdzać co znajduje się po skracaniu.

@[vbjq]


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - PremAccHack - 23-06-2018 13:23

Jak skracasz jakieś syf strony to się nie dziw.


RE: Co ten zuckerberg znowu wymyślił? - hosezbsk - 23-06-2018 13:32

Bit.ly u mnie konkretnie działa więc nie jest w tym problem,sprawdz czy nie użyłeś konkretnych zakazanych słów kluczowych w poscie bo na to fb bierzę szczególną uwagę. Pozdrawiam